Kūno įvyniojimai

Algoterapija - tai procedūra, kurios metu kliento kūnas yra įvyniojamas į jūrų dumblius

Įvyniojimams naudojamos priemonės, kuriose yra biologiškai aktyvių medžiagų ir mineralų, kurie aktyvina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metobolizmą, skatina medžiagų apytakos procesus, šalina skysčių perteklių iš kūno audinių. Įvyniojimo procedūrų metu pašalinami ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupę šlakai, toksinai ir kitos nuodingos medžiagos. Oda tampa lygesnė, elastingesnė. Mažėja celiulito ir strijų požymiai, gerėja mikrocirkuliacija bei medžiagų apykaita. Po procedūros kūnas įtrinamas natūraliais serumais ir kremais, kurie drėkina odą ir aprūpina ją mineralinėmis medžiagomis.

Apatinės kūno dalies kompresinis įvyniojimas tinka elastingumą praradusiai, glebiai odai. Stiprinamas jungiamasis audinys, stimuliuojama odoje esančias kolageno skaidulas. Kolageno skaidulų atsakas į stimuliaciją yra susitraukimas, todėl jau iš kart po procedūros galime pastebėti stangresnę odą.

Procedūra pradedama nušveičiant visą kūną natūralių medžiagų pilingu, kuris pašalina negyvas odos ląsteles ir paruošia kūną sekančiam etapui.

Stangrinantis ir detoksikuojantis kūno įvyniojimas gali būti atskira procedūra (rezultatui pasiekti rekomenduojamos ne mažiau 3 procedūros) arba derinamas su kitomis (limfodrenažo, vakuuminio masažo) procedūromis.

Algoterapija Kaina
Viso kūno įvyniojimas dumbliais 42 €
Pilvo/rankų liekninantis-stangrinantis įvyniojimas
19 
Kompresinis apatinės kūno dalies įvyniojimas
30 €

Pirkti čia: https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/kuno-proceduros/kuno-ivyniojimas-juros-dumblu.html

Registracija mob.- +370 655 34242

Įvyniojimas bandažu

Itin efektyvus  metodas, siekiant ilgam sumažinti kūno apimtis, išvalyti, sustangrinti odą bei formuoti kūno linijas.

Kūno įvyniojimui bandažo metodu naudojami specialūs elastiniais tvarsčiai, kurie yra prisotinti tirpalu, pagamintu iš natūralių koncentratų.
Dėl skirtingų veikliųjų medžiagų, bandažai sukelia: 
Liekninantį – lipolitinį arba drenuojantį – detoksikuojantį poveikį.

Drenuojančiam – detoksikuojančiam poveikiui naudojami bandažai su Negyvosios jūros druska. Tirpalas su Negyvosios jūros druska yra skaidrus ir bekvapis. Be to, produkte yra jodo junginių, kurie dar labiau sustiprina Negyvosios jūros druskos drenuojantį poveikį, kuris itin svarbus mažinant celiulitą.
Liekninančiam – lipolitiniam poveikiui parenkami bandažai, kurių tirpalo sudėtyje yra mėtos, kadagio bei ženšenio ekstraktų. Kadagių ekstraktas gerina odos metabolizmą ir mikrocirkuliaciją bei stiprina jungiamąjį audinį. Ženšenis turi stimuliuojantį ir tonizuojantį poveikį bei atstato odos elastingumą.

Procedūrai naudojamas aktyviosiose medžiagose suvilgytas bandažas. Elastinis tvarstis veikia problemines vietas - bandažui skirto tirpalo komponentai skverbiasi pro odą ir aktyvina medžiagų apykaitą, stimuliuoja riebalų  skaidymą.

 Atliekant procedūrą, taikoma speciali tvarstymo metodika, dėl kurios iš organizmo lengviau pašalinami toksinai, skysčių perteklius. Tai lemia odos pokyčius – ji tampa lygesnė, stangresnė, be to, mažėja ir kūno apimtys.
  Bandažas puikiai tinka norint suliekninti problemines kūno sritis - pilvą, klubus, šlaunis, sėdmenis ir rankas bei mažinti celiulito požymius. Stipresniam efektui pasiekti, bandažas, (gali būti) atliekamas kartu su limfodrenažo procedūra.  

Atliekant įvyniojimą bandažo metodu:

  • mažėja kūno apimtys; 

  • mažėja strijos bei celiulito požymiai;

  • suaktyvinami medžiagų apykaitos procesai;

  • mažinamos poodinės riebalinės sankaupos;

  • suaktyvinama kraujotaka bei limfos nutekėjimas;

  • palengvinamas toksinų šalinimas;

  • stangrinama bei tonizuojama suglebusi oda;

  • oda tampa stangresnė, švelnesnė ir lygesnė;

  • procedūra padeda pasiekti ilgalaikių rezultatų.

Po įvyniojimo bandažo metodu rekomenduojama gerti daug vandens. Tai itin svarbu dar (keletą valandų, parą ar pan.) parą po procedūros besitęsiantiems suaktyvintiems intarląsteliams ir detoksikacijos procesams, kurių metu iš organizmo šalinami toksinai, šlakai.

Procedūrą sudaro:

Įvyniojimo bandažu procedūra (pilingas+įvyniojimas) 40 € 
Pilingas +įvyniojimas bandažu + limfodrenažas 52 € 

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/kuno-proceduros/ivyniojimas-bandazu.html

Registruotis mob.- +370 655 34242