Pirkimo sąlygos

Bandažas - liekninanti, detoksikuojanti procedūra

Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Itin efektyvus metodas, siekiant ilgam sumažinti kūno apimtis, sustangrinti odą bei formuoti kūno linijas

Prekę/paslaugą šiuo metu turime/atliekame
Kaina:40.00
Galite pasirinkti:
Kiekis: Užsakyti

Aprašymas

Kūno įvyniojimui bandažo metodu naudojami specialūs elastiniais tvarsčiai, kurie yra prisotinti tirpalu, pagamintu iš natūralių koncentratų.

Dėl skirtingų veikliųjų medžiagų, bandažai sukelia: 
Liekninantį – lipolitinį arba
Drenuojantį – detoksikuojantį poveikį.

Drenuojančiam – detoksikuojančiam poveikiui naudojami bandažai su Negyvosios jūros druska. Tirpalas su Negyvosios jūros druska yra skaidrus ir bekvapis. Be to, produkte yra jodo junginių, kurie dar labiau sustiprina Negyvosios jūros druskos drenuojantį poveikį, kuris itin svarbus mažinant celiulitą.
Liekninančiam – lipolitiniam poveikiui parenkami bandažai, kurių tirpalo sudėtyje yra mėtos, kadagio bei ženšenio ekstraktų. Kadagių ekstraktas gerina odos metabolizmą ir mikrocirkuliaciją bei stiprina jungiamąjį audinį. Ženšenis turi stimuliuojantį ir tonizuojantį poveikį bei atstato odos elastingumą.

Procedūrai naudojamas aktyviosiose medžiagose suvilgytas bandažas. Elastinis tvarstis veikia problemines vietas - bandažui skirto tirpalo komponentai skverbiasi pro odą ir aktyvina medžiagų apykaitą, stimuliuoja riebalų  skaidymą.

Atliekant procedūrą, taikoma speciali tvarstymo metodika, dėl kurios iš organizmo lengviau pašalinami toksinai, skysčių perteklius. Tai lemia odos pokyčius – ji tampa lygesnė, stangresnė, be to, mažėja ir kūno apimtys. 

Bandažas puikiai tinka norint suliekninti problemines kūno sritis - pilvą, klubus, šlaunis, sėdmenis ir rankas bei mažinti celiulito požymius. Stipresniam efektui pasiekti, bandažas, atliekamas kartu su limfodrenažo procedūra 

Atliekant įvyniojimą bandažo metodu:

  • mažėja kūno apimtys;

  • mažėja strijos bei celiulito požymiai;

  • suaktyvinami medžiagų apykaitos procesai;

  • mažinamos poodinės riebalinės sankaupos;

  • suaktyvinama kraujotaka bei limfos nutekėjimas;

  • palengvinamas toksinų šalinimas;

  • stangrinama bei tonizuojama suglebusi oda;

  • oda tampa stangresnė, švelnesnė ir lygesnė;

  • procedūra padeda pasiekti ilgalaikių rezultatų.

Po įvyniojimo bandažo metodu rekomenduojama gerti daug vandens. Tai itin svarbu dar (keletą valandų, parą ar pan.) parą po procedūros besitęsiantiems suaktyvintiems intarląsteliams ir detoksikacijos procesams, kurių metu iš organizmo šalinami toksinai, šlakai.