Apie mus

High Care grožio ir sveikatos centre atliekamos profesionalios plaukų priežiūros, veido ir viso kūno procedūros. Jūsų patogumui dirba kirpėjai-stilistai, manikiūro meistrės, vizažistai, kosmetologai, ir kiti specialistai.

Čia sukoncentruoti naujausi mokslo bei technologijų pasiekimai. High Care grožio ir sveikatos centre atliekamos procedūros, paremtos efektyviausiais kosmetologijos bei medicinos metodais. Procedūrų metu naudojamos itin aukštos kokybės priemonės (italų Benexere ir vokiečių Malu Wilz kosmetika), kurias yra pamėgę patys pažangiausi Europos kosmetologijos centrai ir kosmetikos salonai.

Kodėl rinktis mus?

Savo veiklą pradėjome 2005 m. Esame vieni pirmųjų Lietuvoje aparatinės kosmetologijos srityje.

High Care grožio ir sveikatos centre dirba aukščiausios klasės kirpėjai-stilistai, profesionalūs kosmetologijos specialistai. Daugelis mūsų darbuotojų turi medicininį išsilavinimą, nuolat stažuojasi užsienio šalyse.

Visos anticeliulitinės ir apimčių koregavimo procedūros, daugelis veido procedūrų atliekamos pagal patentuotas žymaus vokiečių daktaro R. Weyergans metodikas.

Esame sertifikuotas Epiladerm (naujos kartos epiliacija skysta cukraus pasta ir enzimais) centras.

High Care grožio ir sveikatos centras per ilgą darbo patirtį užsitarnavimo žmonių pasitikėjimą. Sugrįžtantys lojalūs klientai mus vertina, o mes vertiname juos. Dirbame nuoširdžiai ir profesionaliai.