Strijų gydymas

Strijos mažinamos vakuuminio masažo bei ultragarso procedūromis. Vakuuminio masažo metu aktyvuojama kraujotaka, elastino bei kolageno sintezė, stiprinamas jungiamasis audinys. Procedūros metu ultragarso pagalba į giliuosius odos sluoksnius įvedami specialūs koncentratai su fibrostimulinu, vitaminu A, vaisių rūgštimis (skatina regeneraciją). Procedūros atliekamos 1-2 kartus per savaitę, kursas susideda iš 6-10 procedūrų.

Strijų gydymui taip pat taikoma mezoterapija. Procedūros esmė – specialaus preparato suleidimas į pakenktas zonas, kuris stimuliuoja kraujotaką ir medžiagų apykaitos procesus, sutvirtina struktūrinius odos baltymus (kolageną, elastiną), pašalina patinimus, pasižymi venas tonizuojančiu efektu. Taigi oda atgauna normalią struktūrą, pagerėja audinių medžiagų apykaita.

Esant įsisenėjusioms strijoms, randelius mažinti galima atliekant dermabraziją arba cheminį pilingą, kurių metu saugiai pašalinamos suragėjusios negyvos epidermio ląstelės, šlifuojamas odos relijefas, ko pasekoje oda tampa lygesnė ir šviesesnė, skatinama odos regeneracija. Išsilygina strijų reljefas, susitraukia jų kraštai ir sutrumpėja skersmuo.

Strijų gydymas paprastai yra kompleksinis, derinant kelias procedūras, naudojant profesionalias priemones ir namuose.

Kuo anksčiau pradėsite gydyti atsiradusias odos strijas, tuo geresni bus rezultatai, ypač jeigu odos „plyšimai“ atsirado nėštumo metu. Kad strijos neatsirastų arba jų būtų kuo mažiau, jau nuo 3-4 nėštumo mėnesio reikėtų naudoti specialias priemones, o gydymo kursą pradėti praėjus 3 mėnesiams po gimdymo.

Strijų gydymas Trukmė Kaina
Strijų gydymas vakuumu ir ultragarsu nuo 40 min. nuo 38 € 
Dermabrazija strijų pažeistoms vietoms   nuo 26 €
Mezoterapija   nuo 45 € 
Rūgštiniai pilingai   nuo 35 € 

Prieš pasirenkant šias procedūras, būtina specialisto konsultacija (konsultacijos iki 10min. nemokamos)

Klientės istorija

Nėštumo metu priaugau 26kg ir paskutinį mėnesį sutrūkinėjo įsitempusi pilvo ir šonų oda. Dėl to labai nusiminiau, nes buvau girdėjusi, kad galima strijas šiek tiek pakoreguoti chirurginiu būdu, kuris butu labai paploninęs man piniginę. Tačiau kaip sakoma gyvenime viskas būna laiku ir vietoje, nes vyras kaip tik padovanojo Kauno High Care grožio ir sveikatos centro dovanų kuponą, tikėdamasis, kad aš pasidarysiu veido valymą ar kūno masažą. Bet aš Jūsų internetiniame tinklalapyje radau informacija apie strijų tvarkymą ir nutariau pamėginti. Paskambinusi sužinojau, kad reikės 4-6 kartų, kad pasiekti gerų rezultatų. Pradėjau lankytis procedūrose...

Jau po pirmų dviejų kartų pastebėjau rezultatą, kuris paskatino mane procedūrų nenutraukti. O po penkių kartu buvau labai patenkinta rezultatais, nes pilvas pagražėjo vos per kelias savaites. Tapau lieknesne per taliją ir oda tapo lygesnė.

Rašau žinodama, kiek merginų ir moterų kompleksuoja nuo atsiradusių strijų. Siunčiu savo nuotraukas ir noriu ne tik padėkoti už pagalbą, bet ir kartu paraginti visas merginas ir moteris, kurios turi strijų kreiptis į High Care grožio ir sveikatos puikias specialistes...