Krūtinės ir sėdmenų stangrinimas

Stangrus, gražios formos biustas ir sėdmenys - tai moters kūno puošmena. Nedidelė dalis moterų ryžtasi kūno formų intervencinei korekcijai, atliekant plastines operacijas. Tačiau pagražinti biustą bei sėdmenis galima be skalpelio, ir neliejant prakaito sporto salėje. Jūs snaudžiate patogiai įsitaisiusi, o aparatas, kuriame nustatyta speciali krūtinės ar sėdmenų stangrinimo programa, darbą atlieka už Jus.

Vakuuminio masažo aparatu atliekamas limfodrenažinis masažas, kurio metu labai pagerėja limfotaka bei kraujotaka, sustangrėja oda.

Pulsuojančio vakuumo dėka, naudojant specialius aplikatorius yra pakeliami ir pastangrinami sėdmenys ar krūtinė, suteikiama patraukli formą. Į veikiamas zonas priplūsta daugiau kraujo, audiniai yra "išpurenami".

Papildomai atliekama sonoforezė su specialiais odos struktūrą atstatančiais koncentratais, taip pat procedūros efektą pagerina alginatinė dumblių kaukė (krūtinės stangrinimas).

Tokios procedūros atliekamos ir Majamyje į kurį atvyksta moterys net iš Niujorko - Skaityti straipsnį

Procedūros atliekamos 1-2 kartus per savaitę.
Procedūrų skaičius labai individualus, rekomenduojama nuo 4 iki 10.

 

Krūtinės stangrinimas ir putlinimas: Trukmė Kaina
Vakuuminis masažas, krūtinės aplikatoriai 50 min. 59 € 

 

Pagražinti biustą bei sėdmenis galima be skalpelio, ir neliejant prakaito sporto salėje.

 

Sėdmenų stangrinimas ir pakėlimas: Trukmė Kaina
Vakuuminis masažas, sėdmenų aplikatoriai 50 min. 59 € 

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/proceduros-uz-30-50-eur/krutines-stangrinimas-ir-putlinimas.html

Registracija mob.- +370 655 34242

Pagražinti biustą bei sėdmenis galima be skalpelio, ir neliejant prakaito sporto salėje.

Pirkti čia-https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/proceduros-uz-30-50-eur/sedmenu-stangrinimas-ir-pakelimas.html

Registracija mob.- +370 655 34242