Atpalaiduojantys viso kūno masažai ir procedūros

VISO KŪNO MASAŽAI

 

Prie kiekvieno iš šių masažų galite pasirinkti viso kūno šveitimo procedūrą, kuri padidina masažų metu naudojamų priemonių poveikį jūsų odai.  

Harmonizuojantis kūno masažas

Aromaterapija – tai menas atpalaiduoti, raminti, sužadinti organizmo jėgas natūraliais eterinių aliejų kvapais. Lėti, platūs ir švelnūs glostomieji masažo judesiai nukelia į ramybės oazę. Masažo metu harmonizuojama organizmo sistemos veikla, šalinamas stresas ir depresija, nuovargis. Aliejai, naudojami kartu stimuliuojant energetinius kūno taškus, teigiamai veikia Jūsų nuotaiką, šalina toksinus, stimuliuoja kraujotaką. 

Kaina 49/59 €, Trukmė 60/90 min.

Pirkti čia-https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/pirtis-masazai/aromaterapinis-kuno-masazas.html

Registracija mob.- +370 655 34242


Šokolado viso kūno masažas

Šokoladas dėl savo turtingos kakavmedžio vaisiaus sudėties  bei gundančio aromato jau senai žinomas kaip vienas iš maloniausių energijos šaltinių bei afrodiziakų, geros savijautos ir grožio šaltinių. Atpalaiduojančio ir švelnaus masažo metu jis suteikia drėkinamąjį, regeneruojamąjį ir liekninamąjį poveikį, tonizuoja ir minkština odą.  Šokolado spalva, skleidžiamas aromatas, kreminė tekstūra ir maloni šiluma masažo metu puikiai atpalaiduoja, nuramina ir suteikia nepakartojamą palaimos pojūtį, taip pat suteikia papildomos energijos, pašalina įtampą bei pagerina nuotaiką.

Kaina 59/69 €, Trukmė 60/90 min.

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/pirtis-masazai/sokolado-masazas-visam-kunui.html

Registracija mob.- +370 655 34242

 

VISO KŪNO PROCEDŪROS

 

Kūno procedūra „Jūros gelmės“

  • Viso kūno šveitimas su jūros druska ir apelsinų aliejumi. Kūno šveitimo procedūra – tai itin svarbi kūno priežiūros procedūra, kuri giliai išvalo odą, pašalina negyvą odos sluoksnį bei pagerina mikrocirkuliaciją. Priklausomai nuo pasirinkto šveitiklio tipo, sudedamosios dalys drėkina, maitina odą, druska, o dumbliai – detoksikuoja ir valo. Ši procedūra skatina gilesnio epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo odą nuo išsausėjimo bei padidina kitų naudojamų priemonių veiksmingumą. Jūros druskos šveitimo procedūra, kuri itin gerai nuvalo odos nešvarumus ir raginį sluoksnį, gerina kraujotaką, maitina odą mineralais, ramina odą, suteikia jai elastingumo, atveria ir išvalo poras, pašalina toksinus. 

  • Nugaros pusės masažas. Masažas – tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų sveikatai gerinti. Šis masažas ypatingai teigiamai veikia mūsų organizmą, pašalina įtampą ir stresą. Po masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas, atsistato organizmo funkcijos po traumų, lūžių, sutrenkimų. Reguliarus masažas stiprina imunitetą, gerina miegą, mažina galvos skausmus, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.  

  • Kūno įvyniojimas tonizuojančiu jūros dumblu. Įvyniojimams naudojamos priemonės, kuriose yra biologiškai aktyvių medžiagų ir mineralų, aktyvinančių mikrocirkuliaciją ir ląstelių metobolizmą, skatinančių medžiagų apytakos procesus, šalinančių skysčių perteklių iš kūno audinių. Įvyniojimo procedūrų metu pašalinami ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupę šlakai, toksinai ir kitos nuodingos medžiagos. Oda tampa lygesnė, elastingesnė. Mažėja celiulito ir strijų požymiai, gerėja mikrocirkuliacija bei medžiagų apykaita.

  • Viso kūno įmasažavimas drėkinančiu kremu. Po procedūros kūnas įtrinamas drėkinančiais kremais, kurie drėkina odą ir aprūpina ją mineralinėmis medžiagomis. 

Kaina 59 €, Trukmė 90 min.

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/pirtis-masazai/kuno-procedura-juros-gelmes.html

Registracija mob.- +370 655 34242

 

Kūno procedūra „Rafaelo“

  • Kūno šveitimas kokoso drožlėmis suteiks spindesio Jūsų kūno odai, nušveis negyvas epidermio ląsteles, pamaitins odą vitaminais, saldžiu bei lengvu kokoso kvapu, nukels Jus į tolimus egzotinius kraštus.

  • Viso kūno masažas kokoso aliejumi. Kokosų aliejus pasižymi ilgalaikiu poveikiu, skatina odos atsinaujinimo procesus, oda darosi lygesnė ir sveikesnė. Kokoso aliejus itin gelbsti išsausėjusią, dermatito pažeistą kūno ar veido odą, ją suminkštindamas bei sudrėkindamas.

Masažas – tai viena seniausių ir efektyviausių priemonių, naudojamų gerai savijautai užtikrinti. SPA ritualo metu atliekamas masažas ypatingai teigiamai veikia organizmą, pašalina įtampą ir stresą. Po masažo atslūgsta nugaros, galvos skausmai, atsipalaiduoja raumenys, išnyksta spazmai, atkuriamas sąnarių judrumas, atsistato organizmo funkcijos po traumų, lūžių, sutrenkimų. Reguliarus masažas stiprina imunitetą, gerina miegą, mažina galvos skausmus, suteikia žvalumo, pakelia nuotaiką ir pagerina savijautą.  

Kūno šveitimo procedūra – tai itin svarbi kūno priežiūros procedūra, kuri giliai išvalo odą, pašalina negyvą odos sluoksnį bei pagerina mikrocirkuliaciją. Priklausomai nuo pasirinkto šveitiklio tipo, sudedamosios dalys drėkina, maitina odą, druska bei dumbliai detoksikuoja ir valo. Ši procedūra skatina gilesnio epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo odą nuo išsausėjimo bei padidina kitų naudojamų priemonių veiksmingumą.

Kaina 59 €, Trukmė 90 min.

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/pirtis-masazai/kuno-procedura-rafaelo.html

Registracija mob.- +370 655 34242

Prabangi kūno ir veido šokolado procedūra

Šokoladas dėl savo turtingos kakavmedžio vaisiaus sudėties bei gundančio aromato jau senai žinomas kaip vienas iš maloniausių energijos šaltinių bei afrodiziakų, geros savijautos ir grožio šaltinių.

Procedūra pradedama kūno šveitimu - tai itin svarbi kūno priežiūros procedūra, kuri giliai išvalo odą, pašalina negyvą odos sluoksnį bei pagerina mikrocirkuliaciją.  Ši procedūra skatina gilesnio epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo odą nuo išsausėjimo bei padidina kitų naudojamų priemonių veiksmingumą.

Atpalaiduojančio ir švelnaus masažo bei įvyniojimo metu šokoladas suteikia drėkinamąjį, regeneruojamąjį ir liekninamąjį poveikį, tonizuoja ir minkština odą.  Šokolado spalva, skleidžiamas aromatas, kreminė tekstūra ir maloni šiluma masažo metu puikiai atpalaiduoja, nuramina ir suteikia nepakartojamą palaimos pojūtį, taip pat suteikia papildomos energijos, pašalina įtampą bei pagerina nuotaiką.

Įvyniojimo metu bus atliekamas veido odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas ir uždedama modeliuojanti veido kaukė su arabiškos kavos ekstraktu.

Procedūra užbaigiama viso kūno įmasažavimu drėkinančiu kūno kremu.

Procedūrą sudaro:

Viso kūno šokolado šveitimas; viso kūno šokolado masažas; šokolado įvyniojimas; „Express“ veido procedūra su alginatine dumblių kauke su arabiškos kavos ekstraktu; viso kūno įmasažavimas drėkinančiu kremu.

Kaina 69 €, Trukmė 120 min.

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/proceduros-nuo-50-eur/grozio-ritualas-kunui-ir-veidui.html

Registracija mob. - +370 655 34242


Grožio ritualas kūnui ir veidui

Procedūra pradedama kūno šveitimu - tai itin svarbi kūno priežiūros procedūra, kuri giliai išvalo odą, pašalina negyvą odos sluoksnį bei pagerina mikrocirkuliaciją.  Ši procedūra skatina gilesnio epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo odą nuo išsausėjimo bei padidina kitų naudojamų priemonių veiksmingumą.

Masažo metu aliejai prasiskverbia į kraujotaką, ramina centrinę nervų sistemą. Aliejai, naudojami kartu stimuliuojant energetinius kūno taškus, teigiamai veikia Jūsų nuotaiką, pašalina toksinus iš odos ir raumenų, stimuliuoja kraujotaką. 

Įvyniojimams naudojamos priemonės, kuriose yra biologiškai aktyvių medžiagų ir mineralų, kurie aktyvina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metobolizmą, skatina medžiagų apytakos procesus, šalina skysčių perteklių iš kūno audinių. Įvyniojimo procedūrų metu pašalinami ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupę šlakai, toksinai ir kitos nuodingas medžiagas. Oda tampa lygesnė, elastingesnė. Mažėja celiulito ir strijų požymiai, gerėja mikrocirkuliacija bei medžiagų apykaita. Po procedūros kūnas įtrinamas natūraliais serumais ir kremais, kurie drėkina odą ir aprūpina ją mineralinėmis medžiagomis. 

Įvyniojimo metu bus atliekamas veido odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas ir uždedama alginatinė dumblių kaukė.

Procedūra užbaigiama viso kūno įmasažavimu drėkinančiu kūno kremu.

Procedūrą sudaro:

Viso kūno šveitimas jūros druska; aromaterapinis viso kūno masažas; įvyniojimas tonizuojančiu jūros dumblu; „Express“ veido procedūra su alginatine dumblių kauke su jūriniu kolagenu ir hialuronu; viso kūno įmasažavimas drėkinančiu kremu.

Kaina 89 €, Trukmė 120 min.

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/pirtis-masazai/grozio-ritualas-kunui-ir-veidui.html

Registracija mob. - +370 655 34242