Rūgštiniai pilingai

Cheminis pilingas – tai procedūra, kurios metu odos paviršius paveikiamas specialiomis chemininėmis medžiagomis, siekiant sukelti kontroliuojamus paviršinius odos pakitimus. Tai yra paplitusi ir saugi dermatologinė procedūra, kurios metu nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės ir stimuliuojami giliau odoje esantys fiziologiniai procesai. Procedūra dažniausiai atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse.

Cheminiai pilingai atliekami esant šioms problemoms:

  • Jaunatviniams spuogams

  • Probleminei odai: riebi oda, postaknės požymiai

  • Smulkioms raukšlelėms

  • Pigmentinėms dėmėms

  • Odos senėjimo profilaktikai

  • Odos nelygumams, hiperkeratozei

  • Elastingumo trūkumui

Tačiau cheminis pilingas negali išlyginti gilių mimikos raukšlių ar atstatyti jaunystėje buvusį veido kontūrą. Todėl  specialistai tik po išsamios apžiūros paskirs reikiamo gylio pilingą, kuris galėtų maksimaliai išspręsti esamą odos problemą.

Rūgštinis veido pilingas
nuo 50 €

Dermabrazija

Tai visiškai saugi ir itin efektyvi procedūra, kai atliekamas natūralus, bet gan stiprus veido pilingas. Priemonės -augaliniu pagrindu sukurtas stiprus pilingas. Po procedūros ta pačią dieną, ar net kelias dienas gali būti paraudusi veido oda. Tačiau efektas puikus. Praėjus keletui dienų po procedūros veido oda bus daug lygesnė švaresnė, sveikai spindinti. 

Procedūra skirta veido odos lyginimui, nedidelių randelių likusių nuo spuogų šalinimui. Galima procedūrą atlikti ir nugarai, jei reikia palyginti po spuogų likusius randelius ar išnaikinti dėmeles.

Dermabrazija veidui ar nugarai 39 €

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/proceduros-uz-30-50-eur/dermabrazija-veidui-arba-nugarai.html

Registracija mob.- +370 655 34242