Celiulito gydymas

 

ŠIANDIEN PIRKITE SU NUOLAIDA ČIA

Kodėl turėtumėte mumis pasitikėti?

2005m.pradėjome specializuotis diferencijuotame celiulito gydyme, buvome vieni pirmųjų dirbantys su aparatais, skirtais mažinti celiulitą. Tuo tarpu, kai vieni Jums siūlo limfodrenažą, kiti vakuuminį masažą, treti -įvyniojimus, mes galime pasiūlyti kompleksinį celiulito gydymą. Jei nežinote, kurią procedūra pasirinkti ar kurios procedūros tinktu Jums labiausiai, kviečiame registruotis nemokamai konsultacijai.

Kas yra celiulitas?

Celiulitas būdingas 85-95 proc. visų moterų. Jo priežastys dažnai genetinės, hormonų disbalansas, neteisinga mityba, kontraceptinių priemonių vartojimas. Dėl intensyvaus riebalų, šlakų ir vandens kaupimosi, ląstelės gali padidėti net iki 100 kartų. Silpnas jungiamasis audinys neišlaiko riebalinių ląstelių spaudimo ir riebalinis audinys prasiveržia pro jį. Pakenkiamas poodinis sluoksnis, pradeda formuotis celiulitas.

Ląstelių pabrinkimas, kraujagyslių pakitimai, jungiamojo audinio ir kapiliarų pažeidimai, skysčių užsilaikymas – tai tik pirmosios problemos. Vien dietomis ir sportu šios problemos neišspręsite, kadangi svorio mažinimas nepašalina fiziologinių celiulito atsiradimo priežasčių. Norint pasiekti gerų rezultatų reikalinga ir išorinė pagalba.

Celiulito gydymui taikome diferencijuotą celiulito gydymo metodiką, kurios esmė - įvairių procedūrų ir priemonių kompleksas. Gydymo kursas susideda iš 8-10 procedūrų, jas atliekant 2 kartus per savaitę. Visos procedūrų metu naudojamos kosmetinės priemonės ir aparatai turi pasaulinius patentus. Visi dirbantys specialistai turi aukštąjį medicininį išsilavinimą.

 

Limfodrenažas

Gydant celiulitą svarbiausia yra suaktyvinti limfotaką ir limfos apykaitą. Tai atliekama mechaninio limfodrenažo aparatu. Ant kojų, rankų ar pilvo uždedami specialūs rankogaliai, kuriais didelio oro slėgio bangos ritmiškai "stumia" limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus. Prieš tai atskiras kūno dalis tepame įvairiais limfos apytaką, riebalų skilimą skatinančiais kremais, odą stangrinančiais koncentratais, apvyniojame specialia plėvele.

Limfodrenažas gerina limfos tekėjimą, iš organizmo šalina šlakus, toksinus, audiniuose susikaupusius skysčius, gerina ląstelių medžiagų apykaitą, reguliuoja žarnyno veiklą, sumažina riebalų sankaupas. Limfodrenažas taip pat rekomenduojamas esant bet kokios kilmės patinimams, dramblialigei, išsiplėtus kojų kapiliarams ir venoms bei po jų operacijos, turint antsvorį, celiulitą, „sudribusią“ odą.

Procedūrą sudaro:
Limfodrenažinis masažas (40 min.) + limfos nutekėjimą gerinantis, riebalus deginantis, stangrinantis įvyniojimas (įvyniojimas speciale plevėle)

Apatinės kūno dalies+rankų limfodrenažo masažas 

(kartu galima rinktis drėkinančią veido procedūrą)

50 min.

26  

+20  

Limfodrenažinis masažas + infraraudonieji spinduliai  40 min.  36 €

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/menesio-pasiulymai/limfodrenazinis-masazas.html

https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/menesio-pasiulymai/limfodrenazas-ir-infraraudonieji-spinduliai.html

https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/proceduros-uz-30-50-eur/limfodrenazas-veido-procedura.html

Registruotis mob. - +370 655 34242

Vakuuminis masažas

Vakuuminio masažu sėkmingai gydomos įsisenėjusios celiulito stadijos. Tik juo galima "išlyginti" odos gumburėlius, atskiriant į grupeles sulipusias riebalų ląsteles. Vakuuminiu masažu ne tik išjudinama nusistovėjusi limfa, atkuriama mikrocirkuliacija, suminkštinami audiniai, bet ir aktyvinama kraujotaka, gerinamas limfos nutekėjimas, taip pat vyksta kur kas gilesni procesai infraląsteliniame lygyje. Vakuuminis masažas gerina raumenų tonusą, suardo sąaugas tarp riebalinių ląstelių, aktyvina elastino ir kolageno sintezę, stangrina odą.

Vakuuminio masažo procedūros ypač veiksmingos gydant celiulitą, mažinant riebalų sankaupas probleminėse vietose, didinant odos elastingumą vidiniuose šlaunų paviršiuose, krūtų, pilvo srityse. Pastebimai sumažėja strijos. Procedūros atliekamos ne dažniau kaip 2 kartus per savaitę. Vienas kursas - 4-10 procedūrų.

Kadangi procedūru metu naudojama itin efektyvi kosmetika (su kofeinu, ananasu, ginkmedžiu ir pelžiede) akivazdūs rezultatai matomi jau po 4 procedūrų.

Procedūrą sudaro:
Vakuminis masažas su riebalus skaidančiais ir odą stangrinančiais koncentratais bei kremais

Apatinė kūno dalis/viso kūno 60/90 min. 42/55  
Tik pilvas/nugara/rankos 40 min. 30  

Vakuuminiai masažai su nuolaida. 
https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/proceduru-kompleksai/vakuuminiu-masazu-kursas-10-proceduros.html 


Elektrolipolizė ir Isotone programa

Elektrolipolizė tai moderniausias ir efektyviausias liekninimo būdas ar celiulito gydymas – riebalų skaidymas moduliuota elektros srove. Kompiuterinis aparatas "tirpina" riebalus aktyvuojant organizmo fermentines sistemas. Isotone programa - efektyvus stangrinimas moduliuota elektros srove.

 

Elektrolipolizės (liekninimo) procedūra
40 min. 19 
Isotone (stangrinimo) programa
30 min. 16 
Elektrolipolizės ir Isotone procedūra 70 min. 29 €

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/kuno-proceduros/elektrolipolizes-ir-isotone-proceduros.html

Registruotis mob.- +370 655 34242

Įvyniojimai

Anticeliulitines aparatines procedūras rekomenduojama derinti su įvyniojimo procedūromis. Įvyniojimo procedūrų metu pašalinami ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupę toksinai ir kitos nuodingos medžiagos. Oda tampa lygesnė, elastingesnė. Įvyniojimų metu naudojamos medžiagos drėkina odą ir aprūpina ją mineralinėmis medžiagomis.

Procedūrą sudaro:
Kūno apimtis mažinantis įvyniojimas jūros dumbliais (pilingas+ įvyniojimas+ anticeliulitinis serumas+ stangrinantis kremas)

Detoksikuojantys, stangrinantys kūno įvyniojimai Kaina
Viso kūno įvyniojimas dumblais 39 € 
Pilvo/rankų įvyniojimas 19 €
Kompresinis apatinės kūno dalies įvyniojimas 30 €

 

Įvyniojimas bandažu

Itin efektyvus  metodas, siekiant ilgam sumažinti kūno apimtis, išvalyti, sustangrinti odą bei formuoti kūno linijas.

Kūno įvyniojimui bandažo metodu naudojami specialūs elastiniais tvarsčiai, kurie yra prisotinti tirpalu, pagamintu iš natūralių koncentratų.
Dėl skirtingų veikliųjų medžiagų, bandažai sukelia:
Liekninantį – lipolitinį arba drenuojantį – detoksikuojantį poveikį.

Drenuojančiam – detoksikuojančiam poveikiui naudojami bandažai su Negyvosios jūros druska. Tirpalas su Negyvosios jūros druska yra skaidrus ir bekvapis. Be to, produkte yra jodo junginių, kurie dar labiau sustiprina Negyvosios jūros druskos drenuojantį poveikį, kuris itin svarbus mažinant celiulitą.
Liekninančiam – lipolitiniam poveikiui parenkami bandažai, kurių tirpalo sudėtyje yra mėtos, kadagio bei ženšenio ekstraktų. Kadagių ekstraktas gerina odos metabolizmą ir mikrocirkuliaciją bei stiprina jungiamąjį audinį. Ženšenis turi stimuliuojantį ir tonizuojantį poveikį bei atstato odos elastingumą.

Procedūrai naudojamas aktyviosiose medžiagose suvilgytas bandažas. Elastinis tvarstis veikia problemines vietas - bandažui skirto tirpalo komponentai skverbiasi pro odą ir aktyvina medžiagų apykaitą, stimuliuoja riebalų  skaidymą.

 Atliekant procedūrą, taikoma speciali tvarstymo metodika, dėl kurios iš organizmo lengviau pašalinami toksinai, skysčių perteklius. Tai lemia odos pokyčius – ji tampa lygesnė, stangresnė, be to, mažėja ir kūno apimtys.
  Bandažas puikiai tinka norint suliekninti problemines kūno sritis - pilvą, klubus, šlaunis, sėdmenis ir rankas bei mažinti celiulito požymius. Stipresniam efektui pasiekti, bandažas, (gali būti) atliekamas kartu su limfodrenažo procedūra.  

Atliekant įvyniojimą bandažo metodu:

  • mažėja kūno apimtys;

  • mažėja strijos bei celiulito požymiai;

  • suaktyvinami medžiagų apykaitos procesai;

  • mažinamos poodinės riebalinės sankaupos;

  • suaktyvinama kraujotaka bei limfos nutekėjimas;

  • palengvinamas toksinų šalinimas;

  • stangrinama bei tonizuojama suglebusi oda;

  • oda tampa stangresnė, švelnesnė ir lygesnė;

  • procedūra padeda pasiekti ilgalaikių rezultatų.

Po įvyniojimo bandažo metodu rekomenduojama gerti daug vandens. Tai itin svarbu dar (keletą valandų, parą ar pan.) parą po procedūros besitęsiantiems suaktyvintiems intarląsteliams ir detoksikacijos procesams, kurių metu iš organizmo šalinami toksinai, šlakai.

Procedūrą sudaro:

Įvyniojimo bandažu procedūra (pilingas+įvyniojimas) 35€ 
Įvyniojimas bandažu + limfodrenažo masažas 45 € 

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/kuno-proceduros/ivyniojimas-bandazu.html

Registruotis mob.- +370 655 34242

 

Vakuuminė kapsulė + magneto terapija + jonizuoto deguonies terapija

Padeda detoksikuoti organizmą, skatina regeneracinius procesus, aktyvina medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką, stangrina odą, gerina audinių aprūpinimą deguonimi, veikia atpalaiduojančiai. Dėl pagreitėjusios medžiagų apykaitos plonėja riebalinis sluoksnis, nyksta celiulito požymiai.

Puikūs rezultatai pasiekiami vakuuminės kapsulės proceūrą derinant kartu su limfos nutekėjimą gerinančiu, riebalus deginančiu ir stangrinančiu įvyniojimu. Procedūros metu atliekamas šveičiamasis odos pilingas, vėliau įmasažuojamas stangrinamasis ir anticeliulitinis kremas. Kliento apatinė kūno dalis įvyniojama ir jis paguldomas į vakuuminę kapsulę.

 

Vakuuminės kapsulės procedūra
22 €
Anticeliulitinis įvyniojimas prie vakuuminės kapsulės procedūros
10 €

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/menesio-pasiulymai/neigiamas-slegismagneto-terapijajonizuotas-deguonis.html

Registruotis mob.- +370 655 34242

Skaityti plačiau apie vakuuminės kapsulės procedūrą