Ultragarsinis veido valymas

Ultragarsinis veido valymas - vienas moderniausių ir efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymui. Tai saugus, bet kartu ir gilus odos valymas.

Procedūros metu netraumuojant odos paviršiaus išvalomos užsikimšusios odos poros, pašalinami nešvarumai, negyvos odos ląsteles, susireguliuoja riebalinių liaukų veikla.

Ultragarsinis veido valymas tinka ir jautriai odai. Taip pat puikus sprendimas esant riebiai ar mišriai odai su išsiplėtusiomis poromis, atvirais komedonais, seborėja. Šis metodas taikomas ir odai su amžinais pakitimais, kadangi pašalinamos negyvos odos epidermio ląstelės, pagerėja mikrocirkuliacija bei medžiagų apykaita. Ultragarsinė procedūra aktyvina  kolageno ir elastino gamybą. Tai puikus estetinis būdas suteikti odai gyvybingumo. Po procedūros jaučiamas švaros bei gaivos pojūtis, oda tampa skaistesnė, švelnesnė.

Procedūra rekomenduojama atlikti - jaunatviškai, riebiai ar mišriai veido odai -1 kartą per 1-2mėn., brandžiai ar sausai odai-1 kartą per 6mėn.

Pirkti čia su nuolaida- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/menesio-pasiulymai/ultragarsinis-veido-valymas.html

Registruotis mob.- +370 655 34242