Pirkimo sąlygos

Ultragarsinis veido valymas 90min.

Veido procedūros Ultragarsinis veido valymas 90min. Kuponai procedūroms
Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Saugiausias ir efektyviausias veido valymas. Rekomenduojama tiek jaunai mišriai, tiek brandžiai moterų ar vyrų veido odai.

Prekę/paslaugą šiuo metu turime/atliekame
Kaina:59.00
Kiekis: Užsakyti

Aprašymas

Veido valymas - būtina pocedūra kiekvienam. Jaunai, riebiai ar mišriai veido odai šią procedūra reiketų atlikti kas 1-2 mėn, sausai ar brandesniai odai - kas 3-6 mėn. Jau 12 metų veido valymui siūlome tik ultragarsinį arba vakuuminį veido valymą ir nerekomenduojame rinktis mechaninio, nes mechaninio veido valymo metu gali būti pažeidžiami paviršiniai kapiliarai.

Ultragarsinis veido valymas - tai moderniausias ir efektyviausias metodas, taikomas šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymui. Valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje. Tai saugus, bet kartu ir gilus, ypač veiksmingas odos valymas, šalinant nešvarumus, komedonus, negyvas odos ląsteles, reguliuojant riebalinių liaukų veiklą.

Ultragarsinis veido valymas tinka ir jautriai odai. Taip pat puikus sprendimas esant riebiai ar mišriai odai su išsiplėtusiomis poromis, atvirais komedonais, seborėja. Taip pat taikoma ir odai su amžiniais pakitimais, kadangi pašalinamos negyvos odos epidermio ląstelės, pagerėja mikrocirkuliacija bei medžiagų apykaita. Ultragarsinė procedūra aktyvina oksidacijos-redukcijos procesus, skatina kolageno ir elastino gamybą. Tai puikus estetinis būdas suteikti odai gyvybingumo. Po procedūros jaučiamas švaros bei gaivos pojūtis, oda tampa skaistesnė, švelnesnė.

Trukmė 90min.