Pirkimo sąlygos

Neigiamas slėgis+magneto terapija+jonizuotas deguonis

Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Įsigykite abonementą procedūroms ir lankykitės neribotai visą mėnesį. Tai puiki dovana sveikatos gerinimui.

Prekę/paslaugą šiuo metu turime/atliekame
Kaina:12.00
20.00
Galite pasirinkti:
Kiekis: Užsakyti

Aprašymas

Neigiamo slėgio (vakuuminė) kapsulė padeda detoksikuoti organizmą, skatina regeneracinius procesus, aktyvina medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką, stangrina odą, stiprina imunitetą, slopina alergines reakcijas, gerina audinių aprūpinimą deguonimi, veikia atpalaiduojančiai. Taikoma daugelio susirgimų gydymui bei profilaktikai, kūno formų korekcijai, audinių stangrinimui.

Vakuuminė kapsulė dirba tarsi išorinė širdis. Kapsulės veikimo principas – besikeičiantis normalus ir neigiamas atmosferos slėgis. Iš kapsulės tam tikrais intervalais išsiurbiamas oras, pauzių metu vėl sukuriamas normalus atmosferos slėgis. Neigiamo slėgio fazėje aktyviai išplečiamos kraujagyslės, limfagyslės, venos. Jos geriau „surenka“ skysčius ir medžiagų apykaitos produktus, pagerėja šlakų ir toksinų pašalinimas iš ląstelių. Normalaus slėgio metu venomis ir limfagyslėmis skysčiai su papildoma jėga grįžta link širdies. Raumenys ir kiti audiniai papildomai aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis. Krauju aprūpinami net apmirę audiniai, nes atsiveria ir užakusių arterijų spindžiai. Tokiu būdu vakuuminėje kapsulėje atliekamas limfodrenažas ir treniruojamos kraujagyslės.

Greita neigiamo ir normalaus slėgio kaita turi efektyvų poveikį ne tik kraujagyslėms, bet ir raumenims bei riebaliniam sluoksniui. Esant negatyviam slėgiui, ląstelės „išsitempia“, padidėja membranų pralaidumas. Dėl slėgio skirtumų difuzijos būdu maisto medžiagos ir deguonies molekulės patenka į ląstelės vidų, o anglies dioksidas ir stambiamolekuliniai apykaitos produktai išeina iš ląstelių, aktyviau pradeda veikti fermentinės sistemos, sutvirtėja jungiamasis audinys.

Procedūros „kapsulėje“ padeda esant stuburo, kojų ar sąnarių skausmams, tirpimams dėl osteochondrozės ar įvairių distrofinių pakitimų. Prisotintas deguonies ir kitų medžiagų kraujas su didele jėga įsiurbiamas į apatinę kūno dalį, jos audinius, o pauzės metu, įsisotinęs anglies dioksidu, išstumiamas iš audinių. Per šalinimo organus medžiagų apykaitos produktai, šlakai keliauja iš organizmo. Dėl susidarančio slėgių skirtumo išsiplečia susiaurėjusios ar net užakusios kraujagyslės, limfagyslės, pagerėja susikaupusių skysčių nutekėjimas, sumažėja išsiplėtusių kapiliarų kiekis, sunkumo jausmas kojose, skausmai sąnariuose, vyrų potencija, greičiau užgyja opos, atsiradusios dėl venų patologijos ar cukrinio diabeto. Mažėja trombozių, infarktų, insultų rizika. Sumažėja ar net visai praeina galvos skausmai, vidurių užkietėjimas, pagerėja miegas, dėl pagreitėjusios medžiagų apykaitos plonėja riebalinis sluoksnis, nyksta celiulito požymiai. Ypatingai pagerėja odos būklė – ji darosi stangresnė, mažėja psoriazės, neurodermito ar kitų dermatozių požymiai.

Diferencijuoto celiulito gydyme šis unikalus aparatas atlieka visas keturias fazes: šalina toksinus, greitina riebalų skilimą, stangrina ir atstato jungiamąjį audinį, stiprina kraujagysles ir limfagysles.

Integruota pulsuojančio magneto terapija ir jonizuoto deguonies generatorius dar labiau sustiprina vakuuminės kapsulės poveikį organizmui.

Deguonies jonų terapija – kaukė.

Vakuuminė kapsulė+magnetas+deguonis

1 kartas

20 €

Abonementas (neribotas apsilankymų skaičius 1 asmeniui)

1 mėn.

120 €

Abonementas (neribotas apsilankymų skaičius 1-2 asmenims)*

2 mėn.

199 €

*1 asmuo neribotai gali lankytis 2 mėnesius (mėnesiai nebūtinai iš eilės). 2 asmenys gali lankytis kiekvienas po vieną mėnesį arba abudu 1 mėnesį kartu.