Kataplasma plaukams

Procedūra silpniems, cheminių procedūrų ar laiko pažeistiems plaukams!

KATAPLASMA PLAUKAMS AGE DEFI

 

Plaukus jauninanti linija su kofermentu Q-10, argano aliejumi, granatų ekstraktu, saldžiųjų migdolų aliejumi, vitaminu E ir provitaminu B5.

Linija buvo specialiai sukurta plaukams, kurie greičiau sensta dėl išorinio poveikio: dažymo, cheminių sušukavimų, dažno džiovinimo, saulės ir kt. 

AGE DEFI tinka visiems plaukų tipams, tačiau labiausiai rekomenduojama išplonėjusiems, sausiems, cheminių procedūrų pažeistiems arba lūžinėjantiems plaukams.

Dėka šios procedūros sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų plaukai yra atkuriami, padidėja plaukų apimtis, jie tampa švelnesni, sveikesni ir žvilgantys.

Jau po pirmos procedūros plaukai tampa akivaizdžiai švelnesni. Apimtis pastebimai didesnė.

Geriausiam efektui pasiekti rekomenduojamos trys procedūros. Procedūrą reiktų atlikti 1-2 kartus per mėnesį.

 

Kataplasmos procedūra 
35 - 45 €

Pirkti čia- https://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/menesio-pasiulymai/kataplasmos-procedura-plaukams.html

Registruotis mob. - +370 655 77502

Produktai naudojimui namuose:

Stiprinamasis šampūnas su argano aliejumi

Atkuriamasis šampūnas gyvybingumą praradusiems plaukams. Apsaugo plaukus nuo senėjimo. Suteikia plaukams apimties, stiprumo ir gyvybingumo. Formulėje esantys argano ir granatų ekstraktai maitina ir sustiprina plaukus. Argano aliejus pasižymi drėkinamosiomis ir atstatomosiomis savybėmis. Granatų ekstraktas yra ypatingai stiprus antioksidantas, kuris didina natūralius plauko apsauginius procesus. Naudojimas: priemonę paskirstyti ant drėgnų plaukų, gerai įtrinti ir išskalauti. Jeigu priemonės pateko į akis, nedelsdami išplaukite švariu vandeniu.

Kiekis: 300 ml, 1 L

 

Momentinio poveikio regeneruojanti kaukė

Ši momentinio veikimo, gelinės konsistencijos, plaukų kaukė drėkina ir atstato amžiaus paveiktus plaukus. Formulėje esantys Q10 kofermentai stimuliuoja plauko folikulus, atkuria keratino gamybą, grąžina gyvybingumą plaukams. Plaukai atgauna jėgas, tampa glotnūs ir blizgūs. Naudojimas: paskirstykite ant drėgnų plaukų, palaikykite 3 min. ir išskalaukite. Jeigu priemonės pateko į akis, nedelsdami išplaukite švariu vandeniu.

Kiekis: 150 ml, 1000 ml

 

Giliai atstatanti kataplazma

Ši išskirtinės struktūros kataplazma ypatingai giliai įsiskverbia ir atkuria plaukų struktūrą. Suteikia apimtį gyvybingumą praradusiems plaukams, mažina jų slinkimą. Sudėtyje esantis kofermentas Q10, granatų ekstraktas ir argano aliejus pasižymi galingu, plaukus atstatančiu poveikiu. Plaukai atgauna jėgas ir blizgesį, skatinamas jų augimas. Kataplazma naudojama 1 – 2 kartus per mėnesį ant drėgnų plaukų.

Naudojimas: išplovus plaukus su Age Defi šampūnu, ant drėgnų plaukų per visą ilgį užtepti kataplazmą, palaikyti 10 minučių ir išskalauti. Siekiant dar didesnio efekto, kartu naudoti Age Defi kaukę. Jeigu priemonės pateko į akis, nedelsdami išplaukite švariu vandeniu.

Kiekis: 50 ml, 500 ml

 

Regeneruojantis serumas su kofermentu Q-10

Suteikia ilgalaikį efektą, gydo plaukus. Lengvos, neriebios tekstūros produktas yra tinkamas kasdieniniam naudojimui, apsaugo plaukus džiovinimo metu.

Kiekis: 100 ml