Atsiliepimai

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Donata(Kaunas)

Nuostabus salonas ir meistė Rasa. Pirmą kartą apsilankiau epiliacijoje cukrumi ir likau labiau nei nustebinta. Meistrė procedūrą atliko itin greitai, atrodo net nespėjau pajusti skausmo, o plaukeliai per mėnesį ataugo vos vos, žymiai plonesni ir retesni. Kadangi mano plaukas tamsus, storesnis ir greitai ataugantis, man dar netgi padovanojo mažą indelį kažkokio augimą stabdančio kremumo į namus. Faktas vienas - sugrįšiu čia dar ne kartą! 

Gitana(Kaunas)

Specialistė Rasa buvo itin maloni ir rūpestinga. Procedūros eigoje viską paaiškino ir neliko netaskytų klausimų. Galiu drąsiai sakyti, jog patirtis buvo labai maloni. Ačiū.

Kristina(Kaunas)

Lankiausi pirmą kartą, bet likau labai nustebinta maloniu ir nuoširdžiu Rūtos bendravimu bei pasidalintais patarimais. Tikrai sugrįšiu dar kartą.

Anonimas(Kaunas)

Labai maloni kirpėja Rūta! Patiko draugiškumu, nuoširdumu ir žiniomis bei patarimais apie plaukus! ???? Sugrįšiu dar ne kartą ????

Anonimas(Kaunas)

Rūta puiki meistrė, ne tik puikiai atliko procedūrą, bet ir pakonsultavo visapusiškai- nuo tinkamų priemonių iki kaip teisingai prižiūrėti plaukus. 10 balų, ne tik profesionali kirpėja, bet ir super maloni mergina!

Rasa(Kaunas)

Ypatinga patirtis, iki siol dariau depiliacijas vasku ir cukrumi, bet si karta buvo visiskai nauja patirtis. Sis salonas turi kazkoki ypatinga cukru, ir si karta (lyginant su cukraus depiliacijom kituose salonuose) skausmas buvo zymiai mazesnis, netgi sakyciau visai jo nebuvo, specialiste dirbo tiksliai ir profesionaliai, nudepiliavo pakankamai greitai ir nepaliko nei vieno plaukelio, kaip kartais nutinka apsilankius kitur. SUPER!

Agnė(Kaunas)

Esu patenkinta atlikta procedūra. Patiko kosmetologės Aistės bendravimas, mano odos būklės įvertinimas, gavau daug patarimų apie odos priežiūrą namuose. Sužinojau apie kitas teikiamas paslaugas šiame grožio salone. Likau sužavėta procedūrų gausa.

Viktorija(Kaunas)

Rekomenduoju kirpėją Rūtą. Likau aptenkinta procedūra, aptarnavimu ir profesionalumu. Ačiū.

Modesta(Kaunas)

Rūta puiki savo srities specialistė. Dėmesingai įvertino plaukų būklę, patarė ir atliko kirpimą karštomis žirklėmis. Rekomenduoju.

Gitana(Kaunas)

Po kiekvieno savo vizito draugėms giriu šį grožio saloną ir specialistę Rasą. Taip ir toliau. Ačiū.

Sandra(Kaunas)

Labai maloni, puikiai išmananti savo darbą meistrė Rūta! Rezultatu likau patenkinta! Rekomenduoju!

Rita(Kaunas)

High care lankausi jau labai ilgą laiką. Kosmetologės dirba nepriekaištingai, yra malonios, rūpestingos. Daug esu išbandžiusi vietų, bet šis salonas yra tas į kurį visada grįžtu. Linkiu didžiausios sėkmės :)

Rita(Kaunas)

High care lankausi jau labai ilgą laiką. Kosmetologės dirba nepriekaištingai, yra malonios, rūpestingos. Daug esu išbandžiusi vietų, bet šis salonas yra tas į kurį visada grįžtu. Linkiu didžiausios sėkmės :)

Laura(Kaunas)

Labai nuostabus apsilankymas. Justė labai kruopšti, darbšti ir tikra ekspertė savo srityje. Pradžioje detaliai paaiškino, ką darys, ir kodėl, atsižvelgdama į mano norus. Rezultatas tikrai pranoko lūkesčius. Ačiū jai. Pirmas apsilankymas šiame grožio salone, tačiau tikrai žadu sugrįžti. Rekomenduoju!

Emilija(Kaunas)

Rekomenduoju meistrę Rūtą, lankausi ne pirmą kartą. Viskas puikiai, dėkui už kirpimą karštom žirklėm:)

Karolina(Kaunas)

Labai maloni bei profesionali kosmetologė Aistė :)! puikiai viskà atliko taip pat aiškiai paaiškino bei rekomendavo procedūras,priemones, priežiūra namuose. AČIŪ :)

Inga Račkauskaitė (Kaunas)

         Sveiki, išbandyti Neigiamo slėgio kapsulę sugalvojau daugiau iš smalsumo,nei esant problemai. Įsigijau mėnesio abonementą. Rezultatas pranoko lūkesčius. Jau po pirmųjų procedūrų pajutau, kad organizmas valosi tiek nuo toksinų (natūraliai norėjosi daugiau gerti), tiek psichologiškai (pagilėjo miegas). Kiek vėliau suaktyvėjo ir periferinė kraujotaka. Bus išties džiugu, jei šis poveikis bus ilgalaikis. Taip pat noriu tarti didelį DĖKUI nuoširdžiai besišypsančiam personalui už labai malonų aptarnavimą. Linkiu sėkmės jūsų veikloje ir iki susitikimų ateityje ! Su nuoširdžiausiais linkėjimais, Inga Račkauskaitė. 

Elvyra Antuckienė(Kaunas)

Pirmą kartą HIGH CARE grožio ir sveikatos centre apsilankiau šiais metais. Išbandžiau Neigiamo slėgio kapsulę. Jau po trijų apsilankymų negalėjau patikėti organizmo pokyčiais. Palengvėjo kvėpavimas, atsirado lengvumo pojūtis kojose. Po dar keletos dienų procedūrų miegas tapo žymiai geresnis. Atsikeliu pailsėjusi, žvali, pilna energijos, nebesvaigsta galva. Mažėja stuburo, sąnarių skausmai.

Esu labai patenkinta šitomis procedūromis. Rezultatai akivaizdūs, per tokį trumpą laiką. Siūlau visiems išbandyti ir pamatysite, kad Jūsų savijauta pagerėjo.

Noriu padėkoti visam kolektyvui už labai malonų ir šiltą aptarnavimą.

Su pagarba, Elvyra Antuckienė

Justė(Kaunas)

Esu dėkinga Justei ne tik už puikų kirpimą, bet ir už patarimus. Plaukai atrodo puikiai. Tikrai sugrįšiu!

Aistė-Marija Bitinaitė(Didžioji Britanija)

Aptarnaujantis personalas malonus, besišypsantis, komunikabilus ir suprantantis. Viskas tiesiog idealu ir labai kosmopolitiška. Ypatingą AČIŪ norėčiau skirti meistrei Daivai, jūs nuostabi, atsidavusi ir mylinti ne tik savo darbą bet ir kiekvieną klientą, būtent tokie darbuotojai turi būti įvertinti darbdavių - nes toks atsidavimas ir yra sėkmingo verslo pagrindas. Dar kartą ačiū, ir dabar jau žinau, kad susimatysime kas kart man grįžus į gimtinę. ♥

Rima Stanulionienė, 52m(Kaunas)

Dešimt metų vargino kraujo spaudimas 156/110, o kartais ir daugiau. Prieš metus prasidėjo nemiga, jutau nuovargį, o galiausiai – širdies nepakankamumas. Dukros pasiūlė pabandyti „neigiamo slėgio kapsulę“. Ir...po trijų procedūrų spaudimas nukrito 140/90, o dar po poros dienų 133/85 ir daugiau nebekyla. Praėjo nemiga, o kartu ir nuovargis. Pajutau didelį jėgų antplūdį, lengvumą.

Procedūros, o kartui SUPER ŠAUNAUS PERSONALO dėka, šiandien negaliu nesidžiaugti...

Ačiu, ačiu ir dar kartą AČIŪ! Tikiuosi apsilankysiu dar ne kartą.

Vida Ramelienė, 59m.(Jonavos raj., Krėslynų kaimas)

Mano istorija tokia. Kai grižau iš kelionės ant kojos atsirado didelė raudona dėmė. Gydytojai galvojo, kad venų uždegimas ir suleido kokias 5 ampules. Niekas nepagerėjo, bet ta dėmė sukietėjo. Paskui tokių raudonų dėmių pradėjo daugėti, po tyrimų gydytojai pasakė, kad tai mazginė eritema ir liesti negalima. Gulėjau ligoninėj, buvo didelis kraujo nusėdimas, geriau daug hormonų. Sukietėjimas ant kojos taip ir liko, kokių 5cm*8cm. ir taip buvo 10 metų. Paskui atradau vakuuminę kapsulę, pajutau, kad viskas gerėja, sukietėjimas ant kojos minkštėja, nyksta. Didelis bendros savijautos pagerėjimas buvo po kokių 5-6 kartų. Pagerėjo viso kūno savijauta. Kadangi turėjau didelių problem su pirštų ir kelių sanariais ir geriau daugybę visokių vaistų niekas nepadėjo, o po kapsulės viskas pradėjo tvarkytis. Dabar pastoviai vaikštau į vakuuminę kapsulę, kaimynės, net veido odą pagyrė, sakė, turbut į veido masažus vaikštau.

Ruta(Kaunas)

Likau sužavėta aptarnaujančiu personalu, o ypač kosmetologe, kuri nestokojo ir gerų patarimų ir informacijos apie veido priežiūrą... Rūpinimasis klientu tiesiog tobulas ;) Dar sugrįšiu ne kartą...

Diana Gaizelienė(Kaunas)

Jau 15 metų turiu problemų dėl riebios, pigmentuotos ir randuotos nuo spuogų spaudymo veido odos. Esu išbandžiusi įvairių grožio salonų ir sveikatingumo centrų procedūras: žarnyno valymą, dietą pagal kraujo grupę, įvairius veido odos valymus, kremus ir kaukes. Veido oda taip pat nepagražėjo geriant kontraceptines tabletes bei mielių preparatus.

Kai nutariau išbandyti High Care centro paslaugas, tiesa sakant, stebuklų nesitikėjau. Tačiau jau po poros procedūrų pastebėjau, kad pradėjo gražėti veidas. Oda tapo šviesesnė, lygesnė, nekilo nauji spuogai. Dabar išdrįstu iš namų išeiti neslėpdama veido po pudros sluoksniu. Rezultatą pastebėjo artimieji ir draugės. Šiuo metu High Care centras yra mano gyvenimo dalis.

Algirdas(Kaunas)

Rūta labai dėmesinga ir profesionali. Esu labai patenkintas rezultatu - būtinai čia apsilankysiu dar sykį.

 

Paslaugą atliko kirpėja-stilistė Rūta

Eglė Jankaitytė(Vilkaviškis)

Sergu sunkia diabeto forma. Susirgau būdama 12 metų.  Ligos mane kamuoja nuo vaikystės. Pradėjo atsirasti žaizdelės, aukštas kraujospūdis, inkstų nepakankamumas, diabetinė nefropatija, regėjimo sutrikimai. Sutrikus kraujotakai, pablogėjo inkstų veikla, pasidarė sunku sunormalizuoti kraujo spaudimą, galima sakyti – išvis neįmanoma. Spaudimas laikėsi virš 200. Daktarai nieko negalėjo patarti, kas padėtų pagerinti mano savijautą, jie siūlė tik saujas vaistų nuo kraujo spaudimo, nuo padidėjusio cholesterolio, nuo plaukų slinkimo. Likimo draugas rekomendavo išbandyti vakuuminės kapsulės poveikį, nes jį prieš metus kamavusios problemos ne tik ryškiai sumažėjo, bet kai kurios ir išvis praėjo. Po 3 procedūrų pajutau rezultatą: spaudimas normalizavosi, jau užtenka pusės vaistų, kuriuos naudodavau. Šaltos, nutirpę kojos vėl gyvos, šiltos, nebereikia šiltų vilnonių kojinių. Nebeskauda galvos. Aš tikrai džiaugiuosi, kad atsikračiau tokios gausybės problemų, ir tikrai nuoširdžiai siūlau visiem, o ypač diabeto ir jo komplikacijų kamuojamiems žmonėms nueiti ir išbandyti vakuuminės kapsulės procedūras.

Skirmantė(Kaunas)

Atėjau į šį centrą norėdama susitvarkyti savo veido odą. Visą laiką turėjau su ja problemų, ji riebi, spuoguota, nuo spuogų atsiradę daug randelių. Su tokia oda žinoma stebuklo nesitikėjau, tačiau buvau labai maloniai nustebinta darbuotojų profesionalumu ir atidumu klientui, nes jų pagalba dabar galiu džiaugtis gražia oda. Tik visi gal tikisi atėję i grožio centrą, kad specialistas sutvarkys jų odą per vieną vizitą ir jiems patiems nieko nereikės daryti. Taip nėra, odai reikalinga priežiūra ir namuose, man buvo profesionaliai paaiškinta kokia mano odos priežiūra turi būti namuose, patarė kokias priemones naudoti ir kokių ne, kas kiek laiko reikia atvykti profesionaliai procedūrai centre. Labai didelis dėkui ten dirbantiems specialistams!

Albina(Kaunas)

Apsilankaiu čia pirmą kartą ir esu labai patenkinta šiltu ir nuostabiu aptarnavimu. Esu patenkinta ir pasiektais rezultatais vakuumine kapsule ir intensyviai drėkinančia veido procedūra su vakuuminiu masažu!

Rimvydas Lignugaris(Klaipėda)

Prieš 5 metus nuo diabeto komplikacijų stipriai sutriko inkstų veikla, teko atsisėsti į invalido vežimėlį.  Po 8 procedūrų "High Care" centre stebėjausi ir negalėjau atsistebėti. Tikrai nesitikėjau tokio ryškaus pagerėjimo.

Diabetu sergu nuo 1983 metų. Prieš 5 metus nuo diabeto komplikacijų stipriai sutriko inkstų veikla, teko atsisėsti į invalido vežimėlį. Dializuojantis 1 metus ir 3 mėnesius gavau donoro inkstą. Po transplantacijos laikėsi pastoviai aukštas kraujo spaudimas 180/100, kaip ir dauguma diabetikų vargino šaltos, sustingusios kojos, viso kūno silpnumas. Apie Vacustyler kapsulę sužinojau iš vienos sveikatos laidelės per televiziją. Nusprendžiau išbandyti, nes prarasti jau nebuvo ką. Po 8 procedūrų stebėjausi ir negalėjau atsistebėti. Tikrai nesitikėjau tokio ryškaus pagerėjimo. Praėjo kojų tirpimas ir šalimas, kojos vėl gyvos, aš jas vėl jaučiu, susitvarkė kraujo spaudimas, dabar jaučiuosi daug žvalesnis ir energingesnis. Nuo tada rekomenduoju šią kapsulę išbandyti visiem likimo draugams.

Vaclovas Jonušas(Mažeikiai)

Po Jusų vakuminės kapsulės pagerėjo savijauta, jaučiu kūno palengvėjimą, pagerėjo alsavimas, nebetinsta kojos ir rankos. Esu persirgęs 2 insultus, svoris nukrito nuo 110 iki 85 kg. Jūsų vakuminę kapsulę rekomendavau savo buvusioms kolegėms, laiptinės kaimynams ir visiems kitiems mano pažystamiems mažeikiškiams.

Gydytojas Kamilijus Puklevičius(Kaunas)

Pats asmeniškai patyriau, kad jau po antros procedūros vakuuminėje kapsulėje smarkiai pagerėjo trofinių opų gyjimas. Dingo venų skausmai. Pagerėjo viso organizmo savijauta. Vakuuminės kapsulės procedūras tikrai rekomenduoju tromboflebito, trofinių opų gydymui.

Asta Grikėnienė (Kaunas)

Kartu su vyru , išbandėme vakuuminės kapsulės limfodrenažo skatinimo procedūras ir likome maloniai nustebinti jo poveikio. Kiekvieną kartą po slėgio kaitos masažo buvo juntamas nuostabus kūno lengvumas ir pagerėjusi savijauta. Malonu, kad HIGH CARE grožio centras teikia daug sveikatinimo paslaugų ir labai profesionaliai koncultuoja. Besišypsančios centro darbuotojos visada švelnios ir paslaugios. Esame Jūms labai dėkingi.

Ramutė(Kaunas)

Labai dėkoju už malonų aptarnavimą ir profesionalų darbą. Už supratingumą sutinkant klientus. Jūsų neigiamo slėgio kapsulė yra nuostabus dalykas.

Aurelija(Kaunas)

Pirmas ir tikrai ne paskutinis apsilankymas! Dėmesinga, draugiška ir kruopšti plaukų stilistė, visi lūkesčiai pateisinti!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12