Procedūros VYRAMS

Jauninanti, regeneruojanti procedūra vyrų veido odai

Vakuuminio masažo pagalba atliekamas veido limfodrenažas, kurio metu oda detoksikuojama, pagerėja jos kraujotaka, skatinamas greitesnis odos atsinaujinimas. Oda tampa akivaizdžiai šviesesnė, gyvybingesnė. Procedūra tonizuoja, detoksikuoja, stangrina, veikia prieš senėjimą, ramina ir gaivina odą. 

Tonizuojanti, jauninanti procedūra VYRAMS 70 min. 46 € 


Ultragarsinis veido valymas

Ultragarsinis veido valymas tinka ir jautriai odai. Taip pat puikus sprendimas esant riebiai ar mišriai odai su išsiplėtusiomis poromis, atvirais komedonais, seborėja. Taip pat taikoma ir odai su amžinais pakitimais, kadangi pašalinamos negyvos odos epidermio ląstelės, pagerėja mikrocirkuliacija bei medžiagų apykaita. Ultragarsinė procedūra aktyvina oksidacijos-redukcijos procesus, skatina kolageno ir elastino gamybą. Tai puikus estetinis būdas suteikti odai gyvybingumo. Po procedūros jaučiamas švaros bei gaivos pojūtis, oda tampa skaistesnė, švelnesnė.

Procedūra rekomenduojama atlikti- jaunatviškai, riebiai ar mišriai veido odai-1kartą per 1-2mėn.,brandžiai ar sausai odai-1 kartą per 6mėn.

Ultragarsinis veido valymas 90 min. 39 € 


Odos atjauninimas intensyvia pulsine šviesa

Fotoatjauninimas intensyvia pulsine šviesa – tai būdas atjauninti odą, nepažeidžiant jos paviršinio sluoksnio - epidermio. Intensyvios šviesos impulsų pagalba galima atjauninti veido, kaklo, krūtinės, rankų ir plaštakų odą. 

Po procedūrų kurso, pagerėja odos regeneracija, ji tampa švelnesnė ir elastingesnė, pašviesėja pigmentinės dėmės,  sumažėja smulkios raukšlelės. Dar didesnis efektas pastebimas po procedūros praėjus 2-3 savaitėms.

Rekomenduojamas intervalas tarp procedūrų – 10-14 dienų. Siekiant geriausio rezultato, procedūros turi būti atliekamos 4-6 kartus. Procedūras geriausia atlikti rudenį, žiemą ar ankstyvą pavasarį. Procedūra greita, o pasiektas efektas išlieka ilgai.

Procedūra rekomenduojama šviesinant odos dėmes, šlakus, mažinant paviršines raukšles, paviršinius kapiliarus.

Fotoatjauninimas 65 - 95 € 

SPM vakuuminis nugaros masažas

Vakuuminis nugaros masažas - puikiai tinka jei vargina sprando, pečių juostos ar nugaros raumenų įtempimas, skausmas. Šio masažo metu išsiplečia spazmuotos ir susiaurėjusios kraujagyslės,  audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačių nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai, mažėja raumenų  paburkimas, kraujagyslių spazmai, aprimsta uždegimas. Masažas vakuuminiu aparatu yra gana malonus, jis stipresnis ir intensyvesnis nei rankomis, tačiau poveikis išlieka ilgiau.

SPM vakuuminis nugaros masažas 45 min. 26 € 

 

Daugiau masažų spausti čia