Nugaros masažai

Pečių juostos ir kaklo masažas

Pečių juostos masažas - tai priemonė, išsivaduoti nuo įtampos. Pečių juostos masažas rekomenduojamas profilaktiškai žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, ypač tiems, kurie ilgesnį laiką dirba kompiuteriu ar kitaip nuolat įtempia ir kenčia skausmą pečių juostos bei kaklo srityje. Šis masažas puikus susikaupusios raumenų įtampos šalinimas.

Kaina 22 €, Trukmė 30 min.


Nugaros masažas rankomis

Masažas mažina skausmą, naikina spazmus, atkuria sąnarių mobilumą, sureguliuoja raumenų tonusą ir atstato jų elastingumą, pagerina medžiagų apykaitą ir pažeistos vietos kraujotaką, limfotaką, bei funkcionalumą, šalina raumenų nuovargį ir įtampą. Masažas atliekamas rankomis, jis malonus ir atpalaiduojantis.

Kaina 22 €, Trukmė 30 min.

 

SPM vakuuminis nugaros masažas

Vakuuminis nugaros masažas - puikiai tinka jei vargina sprando, pečių juostos ar nugaros raumenų įtempimas, skausmas. Šio  masažo metu išsiplečia spazmuotos ir susiaurėjusios kraujagyslės,  audiniai geriau aprūpinami krauju ir deguonimi. Tuo pačių  nudrenuojami tarpląsteliniai audinių skysčiai, mažėja raumenų  paburkimas, kraujagyslių spazmai, aprimsta uždegimas. Masažas vakuuminiu aparatu yra gana malonus, jis stipresnis ir intensyvesnis nei rankomis, tačiau poveikis išlieka ilgiau.

Kaina 28 €, Trukmė 40 min.

 

Elektroterapija nugarai (Alley Gates programa)

Skirta nugaros nervinės kilmės skausmams malšinti, raumenų įtampai mažinti elektros impulsais.

Elektroterapija gali būtų derinama kartu su rankų arba vakuuminiu nugaros masažu, kad labiau sustiprinti poveikį.

Kaina 16 €, Trukmė 40 min.