Po plastinių operacijų

Vis labiau populiarėja plastinė chirurgija, kurios dėka pasiekiami greiti rezultatai. Įvairios veido, kūno korekcijos implantais, veido patempimas, liposakcija, skleroterapija – tai tik pirmas etapas. Kad ir kaip puikiai būtų atlikta plastinė operacija, jos sėkmė priklauso ir nuo priežiūros pooperaciniame periode.

Atliekant liposakciją, t.y. riebalų atsiurbimą, yra suardomas poodinis riebalinis audinys, pažeidžiamos smulkiosios kraujagyslės ir limfagyslės. Pažeistoje vietoje susidaro kraujosrūvos, sutrinka kapiliarinė kraujotaka, kaupiasi skysčiai ir formuojasi sąaugos.

Visa tai galima sumažinti arba išvengti laiku atlikus tam tikras procedūras. Praėjus 2 – 3 savaitėms po plastinės operacijos galima atlikti limfodrenažinį masažą. Sumažėja patinimas, oda tampa lygesnė, greičiau rezorbuojasi hematomos. Greitėja gijimas, audinių regeneracija. Praėjus 3-4 savaitėms galima pradėti vakuuminį masažą. Atliekant vakuuminį masažą greičiau rezorbuojasi hematomos, besiformuojančios sąaugos, pagerėja ir atsistato mikrocirkuliacija, sustangrėja oda.

Kainoraštis