Kūno įvyniojimai

Algoterapija - tai procedūra, kurios metu kliento kūnas yra įvyniojamas į jūrų dumblius

Įvyniojimams naudojamos priemonės, kuriose yra biologiškai aktyvių medžiagų ir mineralų, kurie aktyvina mikrocirkuliaciją ir ląstelių metobolizmą, skatina medžiagų apytakos procesus, šalina skysčių perteklių iš kūno audinių. Įvyniojimo procedūrų metu pašalinami ne tik paviršiniame, bet ir gilesniuose sluoksniuose susikaupę šlakai, toksinai ir kitos nuodingos medžiagos. Oda tampa lygesnė, elastingesnė. Mažėja celiulito ir strijų požymiai, gerėja mikrocirkuliacija bei medžiagų apykaita. Po procedūros kūnas įtrinamas natūraliais serumais ir kremais, kurie drėkina odą ir aprūpina ją mineralinėmis medžiagomis.

Apatinės kūno dalies kompresinis įvyniojimas tinka elastingumą praradusiai, glebiai odai. Stiprinamas jungiamasis audinys, stimuliuojama odoje esančias kolageno skaidulas. Kolageno skaidulų atsakas į stimuliaciją yra susitraukimas, todėl jau iš kart po procedūros galime pastebėti stangresnę odą.

Procedūra pradedama nušveičiant visą kūną natūralių medžiagų pilingu, kuris pašalina negyvas odos ląsteles ir paruošia kūną sekančiam etapui.

Stangrinantis ir detoksikuojantis kūno įvyniojimas gali būti atskira procedūra (rezultatui pasiekti rekomenduojamos ne mažiau 3 procedūros) arba derinamas su kitomis (limfodrenažo, vakuuminio masažo) procedūromis.

Algoterapija Kaina
Viso kūno įvyniojimas 35 €
Apatinės kūno dalies įvyniojimas 28 
Pilvo/rankų įvyniojimas 19 €
Kompresinis apatinės kūno dalies įvyniojimas
30 €

Pirkti čia: http://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/kuno-proceduros/kuno-ivyniojimas-juros-dumblu.html

Registracija mob.- +370 655 34242