Biorevitalizacija

Kas iš tikrųjų yra biorevitalizacija?

Bio(natūralus) re(sugrąžinimas) vita(gyvybingumo)


Metams bėgant sulėtėja visi organizmo procesai, odoje sumažėja hialurono, kaupiasi pažeistos kolageno skaidulos, mažiau aktyvūs tampa fibroblastai (jaunystės ląstelės). Oda praranda stangrumą, elastingumą, sausėja, joje atsiranda pigmentinės dėmės.

Pagrindinis biorevitalizacijos tikslas - odos kokybės pagerinimas ir senėjimo procesų sulėtinimas.

Procedūros metu į poodinį sluoksnį suleidžiama nestabilizuota hialurono rūgštis, kuriai pradėjus skaidytis, sukuriama tinkama terpė, kur vėl gali pradeda aktyviai daugintis fibroblastai (jaunystės ląstelės), be to aktyviai stimuliuojama elastino ir kolageno gamybą odoje. Organizmas "užvedamas" ir pradeda atsijauninti pats, todėl rezultatas  pradeda ryškėti po truputį ir geriausiai matosi po poros savaičių. 

Todėl procedūra ir vadinama- natūraliu atsijauninimu- nes didžiausią darbą atlieka Jūsų pačių organizmas, tik reikia parinkti tinkamos koncentracijos preparatą procedūrai.

Šiuo metu rinkoje yra tikrai didelė sumaištis ir dažnai biorevitalizantais vadinami preparatai, kurie nėra tokie. Todėl kiekvienam klientui vertėtų pasidomėti kokį preparatą jam ketinama leisti ir kokios to preparato charakteristikos.

Procedūros mūsų centre atliekamos su IDUNE®. Gamintojas - Prancūzijos farmacijos įmonė Laboratoires Genevrier, kurios vardas yra žinomas tarp sveikatos ir medicinos srities profesionalų. Šioje laboratorijoje gaminamas hialuronas yra išgrynintas ir labai švarus, visais parametrais atitinkantys natūralų žmogaus odoje esantį hialuroną.

Biorevitalizacijos terminą pirmą kartą pavartojo 2001m. italų mokslininkai Di Petro A. ir Di Sante G., kurie tyrimų ir eksperimentų metu nustatė, kad fibroblastų dalijimasis prasideda tik esant tokiomis sąlygomis:

  • Hialurono rūgštis turi būti nestabilizuota;

  • Hialurono rūgšties molekulinė masė (grandinės molekulės ilgis) turi būti 1 milijonas daltonų;

  • Hialurono rūgšties koncentracija produkte turi būti virš 15mg/ml;

  • Preparatas turi būti viskoelastinis (išsilaikyti odoje 10-14dienų).

Jei nors viena iš šių sąlygų neatitinka, fibroblastai nesidalina, tai reiškia nepasiekiamas biorevitalizacijos efektas, kurio metu vyksta odos jauninimas ir senėjimo procesų lėtėjimas. Jei hialurono koncentracija virš 20mg/ml, tai per didelė koncentracija biorevitalizacijos efektui pasiekti. To preparato kita paskirtis - pildyti raukšles ar pan.

 

Laboratoires Genevrier, kurios vardas yra žinomas tarp sveikatos ir medicinos srities profesionalų. Įmonė yra pripažintas ekspertas biotechnologijos srityje ir garsėja savo vieninteliu Europoje ląstelių terapijos centru bei inovatyviais sprendimais dermatologijos srityje. Laboratoires Genevrier patentavo dirbtinę odą, kuri kasdien gelbsti tūkstančius nuo nudegimų nuketėjusių žmonių visame pasaulyje. 

Odos drėkinimas IDUNE - Prancūzija

 

IDUNE® Biorevitalizacijos kursas 2 procedūros su 3-4 savaičių pertraukom tarp procedūrų. Rekomenduojama palaikomoji procedūra po 3 mėn.

IDUNE 0,8% (1ml)

8mg/ml
99
IDUNE 1,6% (1ml) 16mg/ml 110 €
IDUNE 2,0% (1ml) 20mg/ml 129 €
IDUNE 2,0% (1,5ml)
20mg/ml
169 €


IDUNE 0.8%
- skirtas paviršiniam odos drėkinimui.Tinka plonai, sausai veido oda. Galima naudoti nuo 25m.

IDUNE 1.6% - Poodinime sluoksnyje padidėja hialurono kiekis (tik esant pakankamam hialurono kiekiui poodiniame sluosknyje, gali vykti naujų ląstelių dauginimasis, vyksta elastino, kolageno sinteze, oda stangrėja, atrodo jaunatviškai ir sveikai.

IDUNE 2.0% - skirta odai su ryškesniais senėjimo požymiais ar raukšlelėmis. Ypač efektyvi biorevitalizacija.

Siekiant geresnių rezultatų vienos procedūros metu galima derinti keletą koncentracijų

Lentelėje pateiktos švirkštų kainos su procedūra. Prieš procedūra galima daryti nuskausminimą – veido/kaklo zona 10€.

Po biorevitalizacijos procedūros rekomenduojama:

  • Nenaudoti makiažo 12 val. po procedūros;

  • Vengti tiesioginių saulės spindulių ir karštos saunos 3 dienas po procedūros.

www.idune.net