Pirkimo sąlygos

Valomasis šampūnas nuo pleiskanų

EVERYGREEN - natūrali plaukų linija  Valomasis šampūnas nuo pleiskanų Kosmetika plaukams
Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Valomasis šampūnas atstato balansą tarp galvos odos ir plaukų bei pasirūpina, kad pleiskanų problema nebevargintų.

Prekę/paslaugą šiuo metu turime/atliekame
Kaina:13.00
Galite pasirinkti:
Kiekis: Užsakyti

Aprašymas

Pleiskanos yra visiškai natūrali, fiziologinė galvos odos būsena, kai pašalinamos atsiskyrusios odos raginio sluoksnio ląstelių plokštelės. Tačiau dažnai pleiskanos, dėl įvairių dirgiklių, pavyzdžiui, hormonų disbalanso, itin sausos galvos odos, netinkamos mitybos ir kita, tampa nekontroliuojama problema. „Everygreen“ produktai nuo pleiskanų, praturtinti augalų ekstraktais, veikliosiomis medžiagomis, kurios veikia sinergijoje, padeda efektyviai atstatyti balansą tarp galvos odos ir plaukų.

Valomasis šampūnas, naudojamas kartu su šios linijos valomuoju serumu, atstato balansą tarp galvos odos ir plaukų bei pasirūpina, kad pleiskanų problema nebevargintų.

Veikliosios medžiagos: piroktono olaminas, citrinų eterinis aliejus, saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus, natūralus erškėtuogių aliejus, ryžių proteinai, varnalėšų aliejus.

Piroktono olaminas veikia ne tik pačias pleiskanas, bet ir jų susidarymo priežastį. Jis neutralizuoja mikroogranizmus, išvalo galvos odą, stabdo plaukų slinkimą – efektyviai mažina pleiskanų susidarymą ir neleidžia plaukams išretėti.

Citrinų eterinis aliejus veikia kaip antiseptikas, normalizuoja odos balansą, atkuria normalų odos pH balansą. Taip pat mažina riebalų kiekį galvos odos paviršiuje.

Itin malonaus aromato natūralus saldžiųjų apelsinų aliejus turi stimuliuojamųjų ir tonizuojamųjų savybių. Plaukai stiprinami, lengviau šukuojasi.

Natūralus erškėtuogių aliejus, kurio sudėtyje yra oleino rūgštis, linolo rūgštis, vitaminas A, veikia kaip stiprus antioksidantas – normali odos būklė yra greitai grąžinama. Erškėtuogių aliejus atstato pažeistą odą, turi drėkinančių savybių, natūraliai skatina galvos odos elastingumą.

Ryžių proteinai ir varnalėšų aliejus puikiai, sinergiškai dera tarpusavyje: oda efektyviai raminama, grąžinamas sveikos odos balansas. Ryžių proteinai drėkina, gaivina sudirgusią, jautrią galvos odą, o varnalėšų aliejus neleidžia odai pleiskanotis – taip kontroliuojamas pleiskanų susidarymas. 

 Apie „Everygreen“ plaukų priežiūros priemones

100 % itališka „Everygreen“ plaukų priežiūros linija, sukurta savo darbą išmanančių profesionalų, papildys kiekvieno plaukų stilisto, kirpėjo ar savo plaukais ir gamta besirūpinančio kliento lentyną! Svarbiausia – išgrynintos produktų formulės, leidžiančios didžiuotis visa „Everygreen“ kosmetika:

- Visi ingredientai yra pažymėti natūralumo, organiškumo kokybės sertifikatais.

- Veikliųjų medžiagų sinergija leidžia plaukų priežiūros priemonėms veikti itin efektyviai, dėl to įvairios plaukų problemos (pleiskanos, slinkimas ir kita) išsisprendžia kur kas greičiau.

- Produktai yra:

Be SLS, SLES (natrio laureto sulfato). 

Be petrolato. 

Be silikonų. 

Be parabenų. 

Be pridėtinių spalvų.

Be kvapiklių, alergenų.