Pirkimo sąlygos

Natūralus valomasis serumas nuo pleiskanų

EVERYGREEN - natūrali plaukų linija  Natūralus valomasis serumas nuo pleiskanų  Kosmetika plaukams
Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Valomasis serumas ne tik kontroliuoja pleiskanų atsiradimą, bet ir intensyviai ramina galvos odą – ją mažiau niežti, degina. 

Talpa / kiekis: 100 ml
Prekę/paslaugą šiuo metu turime/atliekame
Kaina:23.00
Kiekis: Užsakyti

Aprašymas

Pleiskanos yra visiškai natūrali, fiziologinė galvos odos būsena, kai pašalinamos atsiskyrusios odos raginio sluoksnio ląstelių plokštelės. Tačiau dažnai pleiskanos, dėl įvairių dirgiklių, pavyzdžiui, hormonų disbalanso, itin sausos galvos odos, netinkamos mitybos ir kita, tampa nekontroliuojama problema. „Everygreen“ produktai nuo pleiskanų, praturtinti augalų ekstraktais, veikliosiomis medžiagomis, kurios veikia sinergijoje, padeda efektyviai atstatyti balansą tarp galvos odos ir plaukų.

Valomasis serumas ne tik kontroliuoja pleiskanų atsiradimą, bet ir intensyviai ramina galvos odą – ją mažiau niežti, degina. Serumas, naudojamas kartu su šampūnu, užtikrina, jog pleiskanų problema bus panaikinta greičiau ir efektyviau.

Veikliosios medžiagos: piroktono olaminas, citrinų eterinis aliejus, saldžiųjų apelsinų eterinis aliejus, natūralus erškėtuogių aliejus, ryžių proteinai, varnalėšų aliejus.

Piroktono olaminas veikia ne tik pačias pleiskanas, bet ir jų susidarymo priežastį. Jis neutralizuoja mikroogranizmus, išvalo galvos odą, stabdo plaukų slinkimą – efektyviai mažina pleiskanų susidarymą ir neleidžia plaukams išretėti.

Citrinų eterinis aliejus veikia kaip antiseptikas, normalizuoja odos balansą, atkuria normalų odos pH balansą. Taip pat mažina riebalų kiekį galvos odos paviršiuje.

Itin malonaus aromato natūralus saldžiųjų apelsinų aliejus turi stimuliuojamųjų ir tonizuojamųjų savybių. Plaukai stiprinami, lengviau šukuojasi.

Natūralus erškėtuogių aliejus, kurio sudėtyje yra oleino rūgštis, linolo rūgštis, vitaminas A, veikia kaip stiprus antioksidantas – normali odos būklė yra greitai grąžinama. Erškėtuogių aliejus atstato pažeistą odą, turi drėkinančių savybių, natūraliai skatina galvos odos elastingumą.

Ryžių proteinai ir varnalėšų aliejus puikiai, sinergiškai dera tarpusavyje: oda efektyviai raminama, grąžinamas sveikos odos balansas. Ryžių proteinai drėkina, gaivina sudirgusią, jautrią galvos odą, o varnalėšų aliejus neleidžia odai pleiskanotis – taip kontroliuojamas pleiskanų susidarymas. 

Apie „Everygreen“ plaukų priežiūros priemones

100 % itališka „Everygreen“ plaukų priežiūros linija, sukurta savo darbą išmanančių profesionalų, papildys kiekvieno plaukų stilisto, kirpėjo ar savo plaukais ir gamta besirūpinančio kliento lentyną! Svarbiausia – išgrynintos produktų formulės, leidžiančios didžiuotis visa „Everygreen“ kosmetika:

- Visi ingredientai yra pažymėti natūralumo, organiškumo kokybės sertifikatais.

- Veikliųjų medžiagų sinergija leidžia plaukų priežiūros priemonėms veikti itin efektyviai, dėl to įvairios plaukų problemos (pleiskanos, slinkimas ir kita) išsisprendžia kur kas greičiau.

- Produktai yra:

Be SLS, SLES (natrio laureto sulfato). 

Be petrolato. 

Be silikonų. 

Be parabenų. 

Be pridėtinių spalvų.

Be kvapiklių, alergenų.