Pirkimo sąlygos

Age Defi giliai plaukus atstatanti kataplasma

Kaukės, kondicionieriai Age Defi giliai plaukus atstatanti kataplasma
Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Ypač populiarus produktas.

Giliai atstatantis kataplasma su Q10, granatų ekstraktu ir argano aliejumi.

Išskirtinis plaukų priežiūros produktas giliai regeneruoja plaukus, suteikia jiems gyvybingumo ir mažina slinkimą.

Talpa / kiekis: 50ml
Prekę/paslaugą šiuo metu turime/atliekame
Kaina:18.90
Galite pasirinkti:
Kiekis: Užsakyti

Aprašymas

Ši išskirtinės struktūros kataplazma ypatingai giliai įsiskverbia ir atkuria plaukų struktūrą. Suteikia apimtį gyvybingumą praradusiems plaukams, mažina jų slinkimą. Sudėtyje esantis kofermentas Q10, granatų ekstraktas ir argano aliejus pasižymi galingu, plaukus atstatančiu poveikiu. Plaukai atgauna jėgas ir blizgesį, skatinamas jų augimas. Kataplazma naudojama 1 – 2 kartus per mėnesį ant drėgnų plaukų.

Naudojimas: išplovus plaukus su Age Defi šampūnu, ant drėgnų plaukų per visą ilgį užtepti kataplazmą, palaikyti 15 minučių ir išskalauti. Rezultatą sustiprinsite, galvą apsukę šiltu rankšluosčiu. 

Ypatinga sudėtis: Q-10, granatų ekstrakto ir argano aliejaus veikliųjų medžiagų formulė užtikrina stiprią plaukų ir galvos odos regeneraciją. 

Veikliosios medžiagos:

Q-10 - skatina plauko folikulų atsinaujinimą. Argano aliejus - regeneruoja ir maitina sausą bei pažeistą plauką. Atstato pavargusių ir silpnų plaukų spindesį bei blizgesį. Kovoja su plauko senėjimo procesais. Maitina ir atgaivina galvos odą. 

Granatų ekstraktas - stiprus antioksidantas, kuris kovoja su laisvaisiais radikalais ir su plauko senėjimo procesais.

Vitaminas E - galingas antioksidantas. Provitaminas B5 - pagerina plaukų stiprumą ir elastingumą. Plaukai tampa gražesni, sveikesni ir blizgantys.

Kilmės šalis: Prancūzija.