Pirkimo sąlygos

Kremas brandžiai odai ST5, 50ml

Veido kremai Kremas brandžiai odai ST5, 50ml Kosmetika veidui
Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Ypač efektyvus kremas brandžiai odai su kamieninėmis šveicariško obuolio ląstelėmis.

Gamintojas: Benexere (Italija)
Talpa / kiekis: 50 ml
Prekę/paslaugą šiuo metu turime/atliekame
Kaina:26.60
38.00
Kiekis: Užsakyti

Aprašymas

Dieninis kremas su kamieninėmis ląstelėmis

Uttwiler Spatlauber kamieninės ląstelės ir vitaminas E kovoja prieš laiko sukeliamas odos problemas. Kremas energizuoja, saugo nuo laisvųjų radikalų ir vizualiai mažina raukšleles bei mimikos linijas. Oda efektyviai ir ilgam sudrėkinama. Naudojant regulairiai kremas kremas suteikia odai elastingumo, jaunatviško švytėjimo. 

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Kamieninės Uttwiler Spatlauber ląstelės:

  • išsaugo odos kamieninių ląstelių ilgaamžiškumą

  • atideda biologinius senėjimo procesus ląstelėse

  • išlaiko odos jaunatvišką išvaizdą ir gyvybingumą

  • skatina regeneracijos procesus

Vitaminas E - antioksidantas. Kovoja su laisvaisiais radikalais. Lėtina ląstelių senėjimo procesus.

Fukozės kompleksas - suteikia giliai drėkinantį poveikį. Oda energizuojama, jai suteikiama daugiau elastingumo ir atpalaidavimo.

Apie BeneXere veido priemonių liniją su kamieninėmis ląstelėmis

BeneXere Staminal - produktai su kamieninėmis ląstelėmis turintys stiprų anti-age efektą. Priemonės kovoja siekdamos užkirsti kelią odos senėjimui ir raukšlelių susidarymui.

Veikliosios medžiagos naudojamos kartu su šveicariško obuolio Uttwiler Spatlauber kamienėmis ląstelėmis dar labiau sustiprina priemonės poveikį. Oda yra energizuojama, skatinami ląstelių atsinaujinimo procesai. Sulėtėja raukšlelių susidarymas, oda atrodo elastinga, stangri ir jaunatviškai švyti.

Apie Uttwiler Spatlauber obuolius. Kuo gi jie tokie ypatingi?

Jei trumpai, šių obuolių ilgaamžiškumas ir regeneracinės savybės kosmetikos rinkoje buvo pastebėtos palyginus neseniai. Iš esmės - šie obuoliai senais laikais (kai šaldytuvai buvo retenybė) buvo vertinami tikrai ne dėl savo skonio, o dėl itin ilgo "prekinės išvaizdos" išlaikymo. Obuoliai savaites neprarasdavo formos, spindesio, drėgmės. Tai - ilgaamžiškumas. Taip pat, skirtingai nei kiti obuoliai, jei jie būdavo pažeidžiami kol dar kybo ant šakos - gana greitai atsistatydavo. Puikios regeneracinės savybės. Dėl šių dviejų požymiu obuoliais susidomėjo ir kosmetikos pramonė. Štai trumpoji istorija papasakota paprastais žodžiais. Taip pat vertėtų paminėti, kodėl produktai, su būtent šiomis kamieninėmis ląstelėmis tiek kainuoja: Uttwiler Spatlauber obelų pasaulyje likę iki 20 vienetų. 

Kosmetikos pramonėje šveicariški obuoliai garbinami kaip panacėja prieš odos senėjimą. Kalbama, kad net Michelle Obama yra kosmetikos produktų su būtent šiomis kamieninėmis ląstelėmis gerbėja. 

Naudojimas - Lengvais sukamaisiais masažiniais judesiais tepti ant veido bei kaklo. 

Užsisakykite šios priemonės mėginėlį NEMOKAMAI