Pirkimo sąlygos

Paakių gelis brandžiai odai ST6, 15ml

Kremai paakiams Paakių gelis brandžiai odai ST6, 15ml Kosmetika veidui
Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Paakių gelis su kamieninėmis šveicariško obuolio ląstelėmis, stabdantis odos sėnėjimą, suteikiantis elastingumo.

Gamintojas: Benexere (Italija)
Talpa / kiekis: 15 ml
Visos prekes parduotos
Kaina:0.00
Atsiprašome, tačiau šis produktas išparduotas. Prašome susisiekti su mumis, jeigu norite jį nusipirkti.

Aprašymas

Greitai susigeriantis gelis su itin efektyviomis veikliosiomis medžiagomis. Mažina akių paburkimą, raukšleles ir nuovargio požymius.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Kamieninės Uttwiler Spatlauber ląstelės:

  • išsaugo odos kamieninių ląstelių ilgaamžiškumą

  • atideda biologinius senėjimo procesus ląstelėse

  • išlaiko odos jaunatvišką išvaizdą ir gyvybingumą

  • skatina regeneracijos procesus

Hialuronas - efektviai drėkina odą.

Spanguolių ekstraktas - turi didelį kiekį vitamino C, pasižyminčio odą šviesinančiomis ir kolageno gamybą odoje skatinančiomis savybėmis

Apie BeneXere veido priemonių liniją su kamieninėmis ląstelėmis

BeneXere Staminal - produktai su kamieninėmis ląstelėmis turintys stiprų anti-age efektą. Priemonės kovoja siekdamos užkirsti kelią odos senėjimui ir raukšlelių susidarymui.

Veikliosios medžiagos naudojamos kartu su šveicariško obuolio Uttwiler Spatlauber kamienėmis ląstelėmis dar labiau sustiprina priemonės poveikį. Oda yra energizuojama, skatinami ląstelių atsinaujinimo procesai. Sulėtėja raukšlelių susidarymas, oda atrodo elastinga, stangri ir jaunatviškai švyti.

Apie Uttwiler Spatlauber obuolius. Kuo gi jie tokie ypatingi?

Jei trumpai, šių obuolių ilgaamžiškumas ir regeneracinės savybės kosmetikos rinkoje buvo pastebėtos palyginus neseniai. Iš esmės - šie obuoliai senais laikais (kai šaldytuvai buvo retenybė) buvo vertinami tikrai ne dėl savo skonio, o dėl itin ilgo "prekinės išvaizdos" išlaikymo. Obuoliai savaites neprarasdavo formos, spindesio, drėgmės. Tai - ilgaamžiškumas. Taip pat, skirtingai nei kiti obuoliai, jei jie būdavo pažeidžiami kol dar kybo ant šakos - gana greitai atsistatydavo. Puikios regeneracinės savybės. Dėl šių dviejų požymiu obuoliais susidomėjo ir kosmetikos pramonė. Štai trumpoji istorija papasakota paprastais žodžiais.

Kosmetikos pramonėje šveicariški obuoliai garbinami kaip panacėja prieš odos senėjimą. Kalbama, kad net Michelle Obama yra kosmetikos produktų su būtent šiomis kamieninėmis ląstelėmis gerbėja.