Pirkimo sąlygos

Aktyvi kaukė brandžiai veido odai 46V, 250 ml

Veido kaukės Aktyvi kaukė brandžiai veido odai 46V, 250 ml Kosmetika veidui
Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Giliai gaivina ir lėtina odos senėjimo procesus.

Gamintojas: Benexere (Italija)
Talpa / kiekis: 250 ml
Prekę/paslaugą šiuo metu turime/atliekame
Kaina:49.00
Kiekis: Užsakyti

Aprašymas

Veikliosios medžiagos: makadamijos riešutų aliejus, migdolų aliejus, vitaminas E.

Kaukė giliai gaivina odą, stabdo odos senėjimo procesą. Oda tampa švelni ir lygi. Sudėtyje gausu drėkinamųjų ir antioksiduojančių elementų.

Makadamijos riešutų aliejus veikia kaip stiprus antioksidantas, stangrina, drėkina ir minkština veido odą, mažina raukšles. Migdolų aliejus maitina ir minkština veido odą, oda tampa itin švelni. Vitaminas E – antioksidantas, stabdantis odos senėjimą, slopinantis uždegimus, kovojantis su laisvaisiais radikalais ir stiprinantis odos ląstelių membranas.

Apie BeneXere veido priemonių liniją

BeneXere siūlo pilnas profesionalių priemonių kosmetologams linijas, atitinkančias kiekvieno kliento poreikius. Aukštos kokybės produktai naudojami salonuose turi mažesnių talpų atitikmenis, kurias naudodami klientai gali palaikyti kosmetologo pasiektus rezultatus.

BeneXere veido priemonių linijoje naudojamos tik tos veikliosios medžiagos, kurių efektyvumas įrodytas ne tik laboratorinių tyrimų metu, bet ir realiose situacijose. Visos veido priemonės yra malonios, švelnios tekstūros, kuri greitai įsigeria į odą. Kvapai neerzina, o atpalaiduoja, nuramina.