Pirkimo sąlygos

CAVIAR GOLD LUXURY veido procedūra

Veido procedūros CAVIAR GOLD LUXURY veido procedūra
Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Prabangi ANTI-AGEING procedūra

Prekę/paslaugą šiuo metu turime/atliekame
Kaina:69.00
Kiekis: Užsakyti

Aprašymas

Prabangi CAVIAR GOLD LUXURY aukso ikrų veido procedūra

Procedūroje naudojamos priemonės su prabangiais ir ypač veiksmingais ingridientais - ikrų koncentratu, peptidais, aukso dalelėmis ir amino rūgščių kompleksu. Sudėtingas naujų veikliųjų medžiagų kompleksas regeneruoja ir jauniną odą. Procedūra su grynu auksu ir ikrų ekstraktu skirta tiems, kurie vertina kokybę ir ypatingą odos priežiūrą.  

Ikrų ekstraktas – stiprina apsauginį odos barjerą, pagreitina odos ląstelių atsinaujinimą, todėl oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė. Atstato odos stangrumą, švytėjimą, prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius ir maitina odą iš vidaus

Auksas - suteikia odai elastingumo, ji atrodo jaunesnė, nes auksas lėtina kolageno ir elastino irimą. Taip pat, jis skatina kraujo apykaitą, kartu ir odos ląstelių regeneraciją bei drėkina. Aukso dalelės suteikia odai nepaprasto spindesio. Pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.

Procedūros eiga: Odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas, veido/kaklo/dekolte masažas rankomis, hialurono koncentrato ir aukso-ikrų koncentarto įvedimas ultragarsu (sonoforezė), veido/kaklo/dekolte aukso-ikrų kaukė, procedūra užbaigiama veido ir paakių kremais su ikrais.

Kaina 69 €, Trukmė 90 min.