Pirkimo sąlygos

Veido procedūra su ikrų ekstraktu

Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Senėjimą stabdanti veido procedūra su ikrų ekstraktu efektyviai atgaivina ir atjaunina odą, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Oda įgauna spindintį švytėjimą ir glotnumą, tampa sveikesnė.

Visos prekes parduotos
Kaina:0.00
Atsiprašome, tačiau šis produktas išparduotas. Prašome susisiekti su mumis, jeigu norite jį nusipirkti.

Aprašymas

Ikrų ekstraktas vadinamas jaunystės eleksyrų dėl savo daugiafunkcinių savybių ir naudingo poveikio ląstelėms. Ekstraktas veikia kaip metabolizmą (ląstelių regeneraciją) skatinanti medžiaga. Kai odoje ląstelės nuolat atsinaujina, vyksta judėjimas - odos paviršius tampa lygus, skaisčios spalvos, ir sveikos išvaizdos. Ekstraktas ypač skatina kolageno gamybą, naudingų medžiagų pasisavinimą, todėl sumažėja veido paburkimas, raukšlelės.

Procedūrų pagrindas limfodrenažinis vakuuminis veido masažas, kurio metu odoje suaktyvinama kraujotaka, limfotaka ir detoksikacija. Pagreitinamas ląstelių dalijimąsis, audinių regeneracija, aprūpinimas maisto medžiagomis bei deguonimi. Pasiekiami puikūs rezultatai, darant įtaką veido odos stangrumui, raumenų tonusui bei veido ovalo formavimui. 

Procedūrą sudaro:

Odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas, limfodrenažinis vakuuminis masažas greitesniam ląstelių dalijimuisi ir kraujotakos gerinimui, koncentruoto ikrų ekstrakto įvedimas sonoforezės būdu, alginatinė ikrų kaukė, paakių ir veido kremai su ikrais.

Trukmė 90 min.