Ikrų procedūra plaukams

Procedūra, padėsianti apsaugoti plaukus nuo senėjimo! Stiprina, atkuria, maitina ir suteikia elastingumo.

Procedūra, padėsianti apsaugoti plaukus nuo senėjimo! Stiprina, atkuria, maitina ir suteikia elastingumo.

 

Procedūra amžiaus pažeistus, pavargusius plaukus pavers į stiprius, elastingus. Ideali norint atstatyti plaukų jaunatviškumą nuo šaknų iki galiukų. Tinka intensyvių cheminių procedūrų išvargintiems plaukams.

Efektas matomas jau po pirmo karto. Siekiant geriausio rezultato patartina atlikti visą kursą (trys procedūros, po vieną į savaitę). Rezultatą pagerina ir ilgiau išlaiko namuose naudojamos Luxury Caviar priemonės: šampūnas, kondicionierius ir serumas.

Dikson Caviar linijos produktai efektyviai kovoja su amžiaus sukeltomis plaukų problemomis ar neigiamu aplinkos poveikiu. Priemonės suteiks plaukams lankstumo ir sveikos, jaunatviškos išvaizdos.

Visuose linijos produktuose esantis ikrų ekstraktas derinamas su dumblių Fucus Vesiculosus ekstraktais ir proteino aktino oligopeptidais. Kartu šie ingridientai sudaro COMPLEXE CAVIAR ™ LS 9747 kompleksą, kuris ir yra visos Luxury Caviar linijos pagrindas.

Veikliosios medžiagos: 

Ikrai - laikomi jaunystės šaltiniu dėl savo antioksidacinių savybių. Juose gausu proteinų, svarbių ląstelių regeneracijai; lipidų, išlaikančių plaukų drėgmę; mineralų, sutvirtinančių plauką ir vitaminų D, A, E, B12.

Rusvieji dumbliai - labiausiai vertinami dėl savo stipraus antioksidacinio poveikio bei B grupės vitaminų.

Oligopeptidai - Tai amino rūgščių grandinės. Jos turi plauko senėjimo procesus lėtinančių savybių. Apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio ir UV spindulių.

Ikrų procedūra  35/40 €

Pirkti čia: http://www.groziocentras.lt/kuponai-paslaugoms/menesio-pasiulymai/intensyvi-atkuriamoji-procedura-plaukams-su-ikrais.html

Registruotis mob. - +370 655 77502

Procedūras galite įsigyti čia.